Yükleniyor...

Bu 5 altcoin güçlü duruşuyla dikkat çekti: Talep artıyor!

Bitcoin'in (BTC) 60 bin dolara dayanması eşliğinde gaza basa altcoin piyasasında hangi isimler öne çıktı?

boga altcoin gunun yukselenleri

Bitcoin’in (BTC) 60 bin dolara dayanması eşliğinde gaza basa altcoin piyasasında hangi isimler öne çıktı?

53.500 dolardan bu yana yükseliş trendinde olan Bitcoin, gün içinde 60.000 dolara yaklaştı. 59.500 dolar civarında satış gören kripto paraların lideri, daha sonrasında 57.500 dolara geriledi. Bu süreçte pek çok altcoin yükseliş yönlü hareket ederken bazı projeler daha fazla talep gördü. Peki bu projeler hangileri?

altcoin kripto para

Kripto yatırımcısının son günlerde yöneldiği 5 altcoin

Memecoin’lerin son zamanlardaki popüler ismi MOG ,yüzde 15,53 artış gösterek listenin ilk sırasında yer aldı. İkinci sırada ise gerçekleştirdiği airdrop ile kullanıcılarını hüsrana uğratan zkSync (ZK) yüzde 11,10 yükselişle yer edindi. Üçüncü sıraya yüzde 7,62 performans gösteren Fantom (FTM) yerleşti. Dördüncü sırada Katman-2 kategorisinin popüler alcoin’i yüzde 7,08 artışla Optimism (OP) oturdu. Beşinci sıraya Bitcoin Katman-2’si olan Stacks (STX) yüzde 6,56 değer kazanarak oturdu.

Listede memecoin, Ethereum Katman-2 ve Bitcoin-2 Katman-2 projelerinin olması kripto yatırımcısının dikkatini çekti. Spot BTC ve spot ETH ETF gündemi eşiliğinde kendisini gösteren Katman-2’ler bir süre daha adından söz ettirecek gibi duruyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner