Yükleniyor...

Bu 5 altcoin’de yükseliş ivmesi var: Listedeki isimler şaşırttı!

Bitcoin'in (BTC) 63 bin 500 doları aşmasıyla beraber pozitif bir hava yakalayan altcoin'lerde hangi projeler kendini gösterdi?

altcoin boga kripto

Bitcoin’in (BTC) 63 bin 500 doları aşmasıyla beraber pozitif bir hava yakalayan altcoin’lerde hangi projeler kendini gösterdi?

56.500 doları test etmesinden bu yana yukarı yönlü hareket eden Bitcoin, kripto piyasasını yeşillendirmeye devam ediyor. Şimdilik 63.000 doların üzerinde seyreden kripto paraların lider, altcoin’lere cesaret vermeye başladı. Özellikle de popüler coin’lerin kısa süredeki artışı gözlerden kaçmadı. Peki ya bu projeler hangileri oldu?

boğa kripto

1- AIOZ Network (AIOZ)

Yapay zeka projeleri arasında GEM olarak nitelendirilen AIOZ, son 24 saatte yüzde 8 artış kaydetti. Henüz tier-1 kripto borsalarında listeli olmayan AIOZ, son günlerdeki yükselişleriyle yatırımcısını heyecanlandırdı.

altcoin kripto aioz

2- Solana (SOL)

Memecoin furyasının tekrardan belirlmesiyle birlikte atağa kalkan SOL, son 24 saatte yüzde 5 yükseliş yaşadı. 150 doları kırdıktan sonra yatırımcısına ve ekosistemine güven vermeye başlayan SOL, piyasanın pozitif seyriyle beraber 200 doları hedefleyecek gibi görünüyor.

solana sol analiz

3- Injective (INJ)

Zaman zaman iyi çıkışlar yapan INJ, son 24 saatte yüzde 4,50 artış kaydederek yatırımcısının yüzünü güldürdü. Bir süredir akümüle olan popüler coin, bu hamlesiyle birlikte tekrardan sahalara geri döndü. INJ’in bundan sonraki fiyat hareketleri merakla bekleniyor.

inj altcoin kripto

4- Kaspa (KAS)

2023’ün sonralarında iyi bir çıkış yaparak piyasayı sallayan KAS, son 24 saatte yüzde 4 artış göstererek tekrardan ön plana çıktı. Ekosistem ve yatırımcı kitlesi bakımından çoğu projeye göre önde olan KAS, yükseliş yönlü hareketini sürdürmesi halinde boğa sezonunda beklentileri artıracaktır.

kaspa kas altcoin kripto

5- Render (RNDR)

Yapay zeka coin’lerinin önde gelen isimlernden RNDR, son 24 saatte yüzde 3,70 artış yaşadı. Yapay zeka furyasını arkasına alarak gaza basan RNDR, 10,50 doların üzerinde tutunması halinde daha da üst seviyeleri hedefleyecek gibi duruyor.

rndr yapay zeka altcoin

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner