Yükleniyor...

Bu Altcoin, Büyük Ürün Lansmanından Sonra Aniden %100 Yükseldi

Son 1 ayda %250 oranında yükselen, Ethereum ağında yer alan kripto para projesi Cratos (CRTS), piyasa değeri 500 milyon doların altında olan bir ERC-20 tokenidir ve şu anda 185.

businesswoman networking using digital devices

Son 1 ayda %250 oranında yükselen, Ethereum ağında yer alan kripto para projesi Cratos (CRTS), piyasa değeri 500 milyon doların altında olan bir ERC-20 tokenidir ve şu anda 185. en büyük kripto varlıktır.

CRTS, kullanıcıların tercihlerine göre oy konularını oluşturabileceği ve diğer kullanıcıların oylamaya katılabileceği gerçek zamanlı bir canlı oy platformu olan Cratos mobil uygulamasına vatandaş katılımını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir yardımcı program token’ıdır. Cratos, daha önce yalnızca Kore’de mevcut olan uygulamasının küresel sürümünü geçen hafta başlattı.

Duyuruya göre, kullanıcılar kaydolarak, oylama oluşturarak, yorum yaparak veya oy vererek CRTS kazanabilirler. Piyasa katılımcıları, Cratos uygulamasının başlatılmasına CRTS’yi yeni bir rekor seviyeye göndererek olumlu yanıt verdi. Lansmandan önce yaklaşık 0,0035 dolar seviyesinde bulunan CRTS, yaklaşık %111’lik bir kazançla üç günde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,0074 dolara ulaşana kadar yükseldi.

CRTS rallisinin ortasında, Asya kripto borsası MEXC, Ethereum tabanlı altcoin’i listelemeye karar verdi. Yazının yazıldığı sırada CRTS, tüm zamanların en yüksek seviyesinden sadece %6 oranında geride 0.00690076 dolardan işlem görüyor. Kripto para son 1 ayda yaklaşık %250 oranında değer kazandı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner