Yükleniyor...

Bu Altcoin, Sadece 14 Günde %6500 Oranında Arttı

Düşük piyasa değerine sahip bir altcoin, iki önemli katalizörün ardından sadece 14 gün içinde %6500 artarak inanılmaz bir hafta geçiriyor.

altcoin alchemy pay

Düşük piyasa değerine sahip bir altcoin, iki önemli katalizörün ardından sadece 14 gün içinde %6500 artarak inanılmaz bir hafta geçiriyor.

Alchemy Pay (ACH), 14 gün içinde 0,003 dolardan en düşük 0,18 dolara fırladı ve ralliyi dipten zirveye taşıyabilen sahipleri için %7000’in biraz altında bir kazanç sağladı. Alchemy Pay, hibrit bir kripto para ve fiat ödeme ağ geçididir. 65 ülkede faaliyet gösteriyor.

Ekran Resmi 2021 08 08 12.06.48

Proje ayrıca işletmeler, ticari ağlar ve finans kurumları için kripto ve fiat işlemlerine de güç veriyor. Kripto para, geçen hafta kripto borsası Coinbase Pro’da listelendiği haberini takiben 24 saat içinde yaklaşık %70 oranında arttı.

Bir diğer önde gelen kripto borsası Binance, fiat ve dijital para birimi sistemlerinde müşteri ve satıcı ödeme hizmetlerini kolaylaştırmak için Alchemy Pay ile ortaklık kuruyor. Ortaklık, borsanın Binance uygulamasındaki kullanıcıdan kullanıcıya kripto para birimi ödeme özelliği olan Binance Pay üzerinde bir ödeme köprüsü kurmayı amaçlıyor. Yazının yazıldığı sırada ACH, 24 saatlik işlem hacminde 714 milyon dolar seviyesinde ve şu an 0,097245 dolardan işlem görüyor. Kripto varlığı, yedi günün en yüksek seviyesini yayınladığından beri geri çekildi ve şu anda 0.097 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner