Yükleniyor...

Bu Altcoin %300 Yaptı: Yükseliş Devam Edecek mi?

Son zamanlarda birçok Bitcoin ve kripto para borsası, farklı token’ları listelemeye devam ediyor.

kripto ralli

Son zamanlarda birçok Bitcoin ve kripto para borsası, farklı token’ları listelemeye devam ediyor. Flamingo (FLM) de bu altcoin’lerden birisi. Sizlere geçtiğimiz haftalarda Flamingo Finance projesinden bahsetmiş FLM’nin de bu projenin token’ı olacağını ifade etmiştik.

FLM isimli kripto para Binance ve OKEx tarafından listelendi ve bu listelenmenin ardından ciddi bir yükseliş yaşadı. FLM hakkında kripto para topluluğunda birçok tartışma dönmeye başladı. Kimileri kripto para biriminin en sonunda 0’ı bulacağını ifade ederken, kimileri de ciddi bir yükseliş yaşayacağını iddia ediyor. Konuyla alakalı Twitter’da açıklama yapan bir yatırımcı, şunları söyledi:

“Flamingo Finance’ın $FLM ticareti Binance’de başladı. Kripto para birimi en düşük fiyattan +% 300 değer kazandı. Farming 29 gün sürecek.”

Flamingo Finance (FLM) Nedir?

Flamingo Finance, bir DeFi kullanıcısının ihtiyaç duyduğu her şeyi tek bir noktada sağlamayı amaçlamaktadır. Proje aynı zamanda NEO blok zinciri üzerine inşa edilmiştir ve Ethereum’un yüksek maliyetinden ve tıkanıklığından kurtulmayı sağlamaktadır.

Protokol, NEO Küresel Geliştirme (NGD) ekibi aracılığıyla hayata geçirilen bir NEO Vakfı projesidir ve NEO’nun akıllı ekonomi vizyonunu genişletmeyi amaçlamaktadır. Flamingo, arka uç ve ön uç sorunlarını tek bir platform altında hallederek kullanıcılarına çok yönlü bir hizmet sunmayı amaçlar. Flamingo, birlikte çalışabilen ve NEO blok zinciri tarafından desteklenen tam yığın bir DeFi protokolüdür. Ağ üzerindeki işlemler, platformun sorunsuz çalışmasını sağlamak için farklı bileşenlere bölünmüştür. Şu anda, sistem NEO varlıkları için NeoLine cüzdanını, Ether (ETH) sahipleri için Metamask cüzdanını ve ONT token sahipleri için Cyano eklenti cüzdanını kullanarak erişimi destekliyor.

Flamingo Finance Token (FLM) ve Flamingo USD (FUSD)

FLM, Flamingo’nun yönetişime adanmış yerel kripto para birimidir. NEO’nun NEP-5 standardı kullanılarak oluşturulmuştur. İlginç bir şekilde, token maksimum arzında bir sınıra sahip değil. FLM, ağa katılım açısından topluluğa dağıtılır. Token, zincirler arası varlıkları stake etmek, LP tokenlerini stake etmek, FUSD’yi basmak, kalıcı sözleşmelerle etkileşimde bulunurken bir marj sağlamak için stablecoin yatırmak ve yönetişim önerilerine katkıda bulunmak için verilecek.

DAO yönetişimi devralmadan önce, Flamingo ekibinin yetki belgesi (POA) yoluyla yönetişim sorunlarını ele alacağını unutmayın. FLM, NEO DeFi ekosistemine katılmak isteyen herkes tarafından yapılabilir. Ayrıca, FLM sahipleri, DAO’ya teklif sunma ve sunulan teklifler için oylama hakkına sahiptir.

FUSD ise platformda ABD dolarına (USD) sabitlenmiş bir stablecoin’dir. Stake LP tokenleri, bir kişinin stablecoin basmasına izin verir. Bununla birlikte, teminatlarının kilidini açmak için, basılmış FUSD’nin yakılması gerekir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner