Yükleniyor...

Bu İki Altcoin Son 24 Saatte %40, Son Bir Haftada İse %100’ü Aşkın Değer Kazandı

Türk kripto para topluluğunun yakından takip ettiği kripto para projelerinden biri olan Avalanche (AVAX) Bitcoin'in nispeten stabil bir görünüm kazanmasıyla yükselişini hızlandırdı.

bu iki altcoin

Türk kripto para topluluğunun yakından takip ettiği kripto para projelerinden biri olan Avalanche (AVAX) Bitcoin’in nispeten stabil bir görünüm kazanmasıyla yükselişini hızlandırdı.

Son 24 saatte %40’ı aşkın değer kazanarak 13.49 dolara kadar yükselen AVAX, gün içi en düşük seviyesini ise 9.13 dolara gerileyerek kaydetti. AVAX, kaydettiği bu yükselişle günün en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri oldu.

Hem günlük hem de haftalık bazda sergilediği performansla kripto para topluluğunda dikkatleri üzerine çekmeyi başaran AVAX, haftaya 7 dolar bandında başlamıştı. Haftalık bazda yatırım getirisini %100’e yükselten AVAX’a yatırımcılar büyük bir ilgi gösteriyor.

Öte yandan Avalanche’ın (AVAX) en büyük rakiplerinden biri olan Polkadot (DOT) da son 24 saatte %40’ı aşkın değer kazandı. Haberimizin hazırlandığı sırada 17.39 dolardan işlem gören DOT, gün içerisinde 18.30 dolara kadar yükselmeyi başardı. DOT, gün içi en düşük seviyesini ise 13.18 dolara gerileyerek kaydetti. Polkadot (DOT) son bir hafta içerisinde %108 değer kazanarak yatırımcısını sevindirdi.

Bununla birlikte son 1 aylık dönemde gösterdikleri performansa baktığımızda AVAX’ın %336, DOT’un ise %238 değer kazandığı görülüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner