Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Bu İki Altcoin Son 24 Saatte %40, Son Bir Haftada İse %100'ü Aşkın Değer Kazandı

Bu İki Altcoin Son 24 Saatte %40, Son Bir Haftada İse %100’ü Aşkın Değer Kazandı

ABONE OL:google-news

Türk kripto para topluluğunun yakından takip ettiği kripto para projelerinden biri olan Avalanche (AVAX) Bitcoin‘in nispeten stabil bir görünüm kazanmasıyla yükselişini hızlandırdı.

Son 24 saatte %40’ı aşkın değer kazanarak 13.49 dolara kadar yükselen AVAX, gün içi en düşük seviyesini ise 9.13 dolara gerileyerek kaydetti. AVAX, kaydettiği bu yükselişle günün en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri oldu.

Hem günlük hem de haftalık bazda sergilediği performansla kripto para topluluğunda dikkatleri üzerine çekmeyi başaran AVAX, haftaya 7 dolar bandında başlamıştı. Haftalık bazda yatırım getirisini %100’e yükselten AVAX’a yatırımcılar büyük bir ilgi gösteriyor.

Öte yandan Avalanche’ın (AVAX) en büyük rakiplerinden biri olan Polkadot (DOT) da son 24 saatte %40’ı aşkın değer kazandı. Haberimizin hazırlandığı sırada 17.39 dolardan işlem gören DOT, gün içerisinde 18.30 dolara kadar yükselmeyi başardı. DOT, gün içi en düşük seviyesini ise 13.18 dolara gerileyerek kaydetti. Polkadot (DOT) son bir hafta içerisinde %108 değer kazanarak yatırımcısını sevindirdi.

Bununla birlikte son 1 aylık dönemde gösterdikleri performansa baktığımızda AVAX’ın %336, DOT’un ise %238 değer kazandığı görülüyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Tuncay Aydıner
Tuncay Aydıner
Coinkolik.com'un Yayın Koordinatörü olan Tuncay, 2017 yılından bu yana kripto para ve Blockchain gibi yıkıcı finansal teknolojilerle çok yakından ilgilieniyor. Sektörel gelişmeleri çok büyük bir titizlikle okuyucuya ulaştırmayı amaç edinen Tuncay şu ana kadar yerli ve yabancı birçok kripto para projesinde rol aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar