Yükleniyor...

Bu kez güldürmedi: Shiba Inu mağdurları artıyor

Shiba Inu'nun zararda olan yatırımcılarının sayısı son 20 günde arttı.

Shiba Inu 1

Shiba Inu’nun zararda olan yatırımcılarının sayısı son 20 günde arttı. SHIB sahiplerinin yüzde 82’si kırmızı renkteyken, adreslerin yüzde 88’inin ise “parasız” durumda olduğu belirlendi.

Yalnızca yüzde 9’u karda

Finbold’un 27 Eylül’de IntoTheBlock uygulamasından aldığı veriler, Shiba Inu token’ın her kripto cüzdan adresinin alındığı andaki fiyatını spot piyasadaki mevcut fiyatlarla karşılaştırarak ortaya koydu.

Uygulamaya göre, tüm SHIB yatırımcılarının yalnızca yüzde 9’u karlı bir pozisyona sahipken, yüzde 3’ü token’larını yayınlandığı tarihte aynı fiyat olan 0,000007 dolar bölgesinden satın aldı.

Token’ı bir yıldan uzun süredir elinde bulunduran yatırımcıların tutarı da 100 baz puan arttığından, kaybeden yatırımcıların miktarı da arttı. Bu durum, CoinMarketCap endeksine göre Shiba Inu’nun son 12 ayda yüzde 35’ten fazla fiyat kaybı yaşamasıyla her iki ölçümün de ilişkilendirilebileceği şeklinde yorumlandı.

Ayrıca 1 ila 12 ay arasında bir süre elde tutan orta vadeli yatırımcılar, tutulan süreye göre hamil kompozisyonunun yüzde 27’sinde aynı kalırken, kısa vadeli sahipleri SHIB’den ayrıldı ve ekosisteme yeni para girmedi.

Shiba Inu 4

Shiba Inu düşüş sinyalleriyle karşı karşıya

Zincir içi sinyaller, kısa vadeli sahiplerin yatırımcıların kompozisyonunda zaman tutarak ağırlık kaybetmesine ilişkin yukarıdaki verileri doğruladı.

Sadece yüzde 0,26’lık “Net Ağ Büyümesi”, IntoTheBlock algoritmaları tarafından Shiba Inu için düşüş işareti olarak görüldü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner