Yükleniyor...
AL / SAT
Paribu İlk Adım
Anasayfa Altcoin Haberleri Bu Proje Lansmandan Hemen Sonra Yüzde 31.600 Oranında Yükseldi!

Bu Proje Lansmandan Hemen Sonra Yüzde 31.600 Oranında Yükseldi!

ABONE OL:google-news

Yearn Finance (YFI) protokolünün kurucusu Andre Cronje’nin yeni kripto para projesi, merkezi olmayan ticaret platformu Uniswap’ta piyasaya sürülmesinden saatler sonra fırladı.

Başlangıçta Uniswap’ta 1,00 $’ın biraz üzerinde işlem yaptıktan sonra, dijital varlık hızla 381,27 $’a yükseldi ve DeFi trader’larının projeye popüler geliştiriciden bahse girmesiyle %31.600 arttı. KP3R’nin fiyatı o zamandan beri geri çekildi. Coingecko’nun verilerine göre, yazım anında token 167,19 dolardan işlem görüyor.

Keep3r Network, KP3R token’ını işin tamamlanması için bir ödül olarak kullanmak üzere tasarlanmış teknik işler için bir pazar yeridir.

“Keep3r Network, harici girişimlere ihtiyaç duyan projeler için ve harici ekiplerin koruyucu işler bulması için merkezi olmayan bir ağdır. Bu, bir işlemi adlandırmak kadar basit veya kapsamlı zincir dışı mantık gerektirecek kadar karmaşık olabilir.”

Dijital varlığa artan ilginin ortasında Ethhub kurucusu Anthony Sassano, KP3R fiyatının dakikalar içinde nasıl sıçradığını gösteren bir grafik paylaştı.

Yatırımcılar projeye milyonlar verirken Sassano, yatırımcıları ihtiyatlı olmaları konusunda uyarıyor.

Başarılı proje yearn.finance (YFI) protokolünün kurucusu Andre Cronje, yükselmeyi başaran yeni bir kripto para projesi başlattı.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya ile “işinin bittiğini” söyleyen Cronje, Keep3r Network adlı yeni projesini kod barındırma platformu GitHub’da açıkladı. Cronje’nin GitHub sayfasına göre Keep3r Network, projelerin belirli bir işini gerçekleştirebilecek kullanıcıları arayabileceği bir pazar yeridir.

“Keep3r Network, harici girişimlere ihtiyaç duyan projeler ve harici ekiplerin koruyucu işler bulması için hazırlanan merkezi olmayan bir ağdır. Koruyucu, bir işi yürüten harici bir kişi ve / veya ekibi ifade etmek için kullanılan terimdir. Bu, bir işlemi çağırmak kadar basit veya kapsamlı zincir dışı mantık gerektirecek kadar karmaşık olabilir. “

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Kaynakdailyhodl
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Hukuk fakültesi mezunu olan Türkan; çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir de kripto para birimleri alanında uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar