Yükleniyor...

Bu Yeni Altcoin Piyasaya Çıkar Çıkmaz Uçuşa Geçti!

Şu anda trader'lar, sahneye çıkan yeni Ethereum tabanlı bir kripto para biriminin yükselişini takip ediyor.

altcoin

Şu anda trader’lar, sahneye çıkan yeni Ethereum tabanlı bir kripto para biriminin yükselişini takip ediyor.

Axie Infinity (AXS) Çarşamba günü piyasaya sürülür sürülmez hemen 10 milyon dolarlık piyasa değerine yükseldi. Proje, alışveriş kartı ve video oyunu fenomeni Pokémon’dan esinlenerek, kullanıcıların ağa güç sağlamaya yardımcı olarak dijital evcil hayvanları toplamasına ve AXS kazanmasına olanak tanıyor.

Oyuncular, özel, tokenlaştırılmış arazi parçalarına sahip olmanın yanı sıra dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla blockchain destekli öğeler takas edebilirler. CoinGecko’ya göre, kripto para ilk çıkışından bu yana fiyat keşif moduna girdiğinde düzeldi ve proje yazının yazıldığı sırada 8.424.877 dolarlık bir piyasa değerine sahipti.

Delphi Digital Tarafından Destekleniyor

Coin, Binance Launchpad’de piyasaya sürüldü ve daha önce de haberini verdiğimiz gibi kripto para araştırma firması Delphi Digital tarafından destekleniyor.

“Delphi Ventures, Axie Infinity’nin yaklaşmakta olan yönetişim token’ına (tasarımda büyük bir rol oynadığımız) yatırım yaptı. 28 Ekim’de ekibimiz o sırada 473.5 ETH karşılığında 159.000 dolar değerinde 5 Axies satın aldı. Son piyasa hareketleri bazılarını kenara itmiş olabilir, ancak son kargaşayı bir fırsat olarak gördük. Bu dijital evcil hayvanlarına para harcamak için bir fırsat. Bu, ilk bakışta kafa karıştırıcı bir ani satın alma gibi görünse de, NFT’lerle ilgili son heyecan nedeniyle, aslında bu, Delphi’yi başlattığımızdan beri sabırla yapmayı beklediğimiz bir satın alma.”

Proje, merkezi olmayan finans (DeFi) varlıkları pazarı zirveye ulaştıktan sonra başladı. Dune Analytics’e göre, geçen ay DeFi hacmi düştü ve Eylül ayındaki 8 milyar dolarlık rekordan Ekim sonunda yaklaşık 3 milyar dolara düştü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner