Yükleniyor...

Bu Yıl %8.600.000 Fazla Artan Kripto Varlık, Coinbase Haberiyle Beraber Tekrar Yükselişe Geçti

Bilindiği üzere önceki gün Coinbase, popüler bir Dogecoin (DOGE) benzeri kripto varlık olan Shiba Inu'yu (SHIB) listeledi.

shib coinbase

Bilindiği üzere önceki gün Coinbase, popüler bir Dogecoin (DOGE) benzeri kripto varlık olan Shiba Inu’yu (SHIB) listeledi.

Borsanın bu hamlesi, DOGE’a Ethereum tabanlı bir alternatif olmayı hedefleyen bir meme tokeni olan Shiba Inu’nun yeniden yükselişe geçmesini sağladı. Piyasa değerine göre 50. sırada yer alan kripto varlık 1 Ocak’ta 0,00000000008 dolardan işlem görüyordu.

Kısmen Tesla CEO’su Elon Musk’ın tweetleri sayesinde yükselen SHIB, 10 Mayıs’ta %47,387,400 artarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00003791 dolara yükseldi.

Shiba Inu, yazının yazıldığı sırada son 7 saatte %15’lik artışla 0,00000796 dolardan işlem görüyordu. Kripto varlık yıl içinde %8,667,114.6’lık büyük bir artış yaşamayı başardı.

Borsanın CEO’su Brian Armstrong, bu yaz borsanın mümkün olduğunca çok sayıda altcoin listelemek için acele ettiğini söyledi.

Coinbase yakın zamanda Rari Governance Token (RGT), XYO Network (XYO), DerivaDAO (DDX), DFI.money (YFII), Radicle (RAD), COTI (COTI), Axie Infinity (AXS), Request ( REQ), TrueFi (TRU), Wrapped Luna (WLUNA), Harvest Finance (FARM), Fetch.ai (FET), Paxos Standard (PAX), Polymath Network (POLY), Clover Finance (CLV), Mask Network (MASK) , Rally (RLY), BarnBridge (BOND), Livepeer (LPT), Quant (QNT), Braintrust (BTRST) ve Horizen’ı (ZEN) ekledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner