Yükleniyor...

Bugün Günlerden Fan Token: Yükselişler Var!

Kripto para piyasasına Fan Token'ların yükselişleri damga vururken, yatırımcılar olası bir Fan Token boğasını düşünmeye başladı.

fan token

Kripto para piyasasına Fan Token’ların yükselişleri damga vururken, yatırımcılar olası bir Fan Token boğasını düşünmeye başladı.

Kripto yatırımcıları, güne Fan Token’lar tarafında yaşanan güçlü yükselişler ile başladı. Son zamanlarda yoğun eleştirilere maruz kalan Fan Token’lar, yüzde 200 ila yüzde 30 arasındaki yükselişleriyle dikkat çekiyor. Son 24 saatlik hacimlere bakıldığında OG tarafındaki alım satımın 200 milyon doları geçmiş olması, yeni bir Fan Token sezonunu akıllara getirdi.

Fan Token’lar Uçuşa Geçti!

Son zamanlarda kripto endüstrisinin yoğun eleştirilerine maruz kalan Fan Token’lar, bugün güçlü bir yükseliş gerçekleştirdi. Fan Token’lardan OG, yaklaşık yüzde 200’lük bir yükselişle güne damga vuran kripto para birimi oldu. Peki güne damga vuran Fan Token’lar neler?

1- OG Fan Token

E-Spor takımı olan OG’nin taraftar token’ı olarak piyasaya sürülen OG Fan Token, Socios’un elektronik spor token’larından birisi olarak popülerlik kazandı. Tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesini 18 dolar civarında kaydeden OG, Fan Token’ların da furyasını yitirmesiyle düşüşe geçmişti. Binance, Gateio, Huobi gibi birçok büyük kripto borsasında yer alan OG, bugüne damga vuran kripto para birimi oldu.

CoinGecko verilerine göre, OG, son 24 saatte yaklaşık yüzde 217’lik bir yükseliş yaşadı. Ayrıca e-spor Fan Token’ı OG, son 24 saatte 500 milyon dolara yakın bir hacim elde etti.

OG Fan Token

2- AS Roma Fan Token

İtalya’nın köklü futbol takımlarından AS Roma’nın Fan Token’ı olan ASR, günün Fan Token akımına katılan bir başka kripto para birimi oldu. 2020 yılında ASR, yaklaşık 24 dolar seviyesiyle tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetmişti. Daha sonra yaşanan ayı piyasası ve beraberinde gelen Fan Token eleştirileri, ASR’nin fiyatının düşmesinde etkili olmuştu.

CoinGecko verilerine göre, ASR, son 24 saatte yaklaşık yüzde 52’lik bir yükseliş yaşadı. Ayrıca futbol Fan Token’ı ASR, son 24 saatte 80 milyon dolara yakın bir hacim elde etti.

ASR Fan Token

3- Juventus Fan Token

İtalya’nın bir başka köklü futbol takımı Juventus, Socios iş birliği ile piyasaya sürdüğü taraftar token’ı ile yoğun ilgi görmüştü. Günün en çok yükselen Fan Token’ları arasına girmeyi başaran JUV, dikkatleri üzerine çekti. JUV, 26 dolarlık bir fiyatla tüm zamanların en yüksek seviyesini görmüştü. Son zamanlardaki Fan Token eleştirilerinden dolayı ve bu sektörün iddia mantığı görmesinden dolayı, JUV fiyatında geri çekilmeler yaşanmıştı.

CoinGecko verilerine göre, JUV, son 24 saatte yaklaşık yüzde 30’luk bir yükseliş yaşadı. Ayrıca futbol Fan Token’ı JUV, son 24 saatte 31 milyon dolara yakın bir hacim elde etti.

JUV Fan Token

4- Lazio Fan Token

İtalya’nın bir başka köklü futbol takımı Lazio, Socios iş birliği ile piyasaya sürdüğü taraftar token’ı ile bu alanda ben de varım demişti. Günün en çok yükselen Fan Token’ları arasına girmeyi başaran LAZIO, İtalya futbol takımlarının kripto rüzgarına eşlik ediyor. LAZIO, 23 dolarlık bir fiyatla tüm zamanların en yüksek seviyesini görmüştü. Ancak, Fan Token’ların üzerindeki ilginin geçmesi ve beraberinde gelen düşüşler, LAZIO fiyatında da geri çekilmelere etki etmişti.

CoinGecko verilerine göre, LAZIO, son 24 saatte yaklaşık yüzde 20’lik bir yükseliş yaşadı. Ayrıca futbol Fan Token’ı LAZIO, son 24 saatte 64 milyon dolara yakın bir hacim elde etti.

LAZIO Fan Token

5- AC Milan Fan Token

İtalya’nın en çok Şampiyonlar Ligi kazanan futbol takımı AC Milan, Fan Token akımına katılarak, bu sektöre de damga vurmuştu. Günün en çok yükselen Fan Token’ları arasına girmeyi başaran ACM, kripto yatırımcıların ilgisini çekiyor. ACM, 17 dolarlık bir fiyatla tüm zamanların en yüksek seviyesini görmüştü. 2021 yılındaki bu fiyata henüz ulaşamayan ACM, yoğun eleştirilere maruz kaldı.

CoinGecko verilerine göre, ACM, son 24 saatte yaklaşık yüzde 19’luk bir yükseliş yaşadı. Ayrıca futbol Fan Token’ı ACM, son 24 saatte 16 milyon dolara yakın bir hacim elde etti.

ACM Fan Token

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner