Yükleniyor...

Bugünün En Çok Yükselen Altcoin’leri – 1 Nisan 2023

Bitcoin 'in (BTC) 28 bin doları aşmasıyla birlikte altcoin'lerde sert yükselişler gözlemlendi, günün en çok değer kazanan altcoin'lerini derledik.

analiz

Bitcoin ‘in (BTC) 28 bin doları aşmasıyla birlikte altcoin’lerde sert yükselişler gözlemlendi, günün en çok değer kazanan altcoin’lerini derledik.

BTC‘nin haciml yükselişler eşliğinde yakın zamanlı zirveler yapması, altcoin’lerin yükselişine adeta zemin hazırladı. Geçtiğimiz günlerde 29.150 dolar seviyelerine kadar yükseliş gösteren BTC, altcoin’leri de peşinden getirmişti. BTC’nin böylesine bir yükseliş göstmesi eşliğinde birçok altcoin’de devasa yükselişler gözlemlendi.

1- Toncoin (TON)

Eski ismiyle GRAM olan TON, Telegram Messenger‘ın oluşturucuları Durov kardeşler tarafından 2018 yılında tasarlanan üçüncü nesil bir (Proof of Work) ve Proof of Stake (PoS) mekanizmasına sahip Ethereum (ETH) tabanlı bir blokzinciri projesidir. TON, yüksek hızlı işlemler için tasarlanmıştır.

Ekran Resmi 2023 04 01 17.05.40

2- Zilliqia (ZIL)

ZIL, pek çok blokzincirinin karşılaştığı ölçeklenebilirlik sorunlarını çözmek amacıyla parçalama kullanmayı amaçlayan bir kripto para birimidir. Parçalama, madencilik ağını işlemleri paralel olarak işleyen daha küçük parçalara bölme işlemidir.

Ekran Resmi 2023 04 01 17.05.51

3- Basic Attention Token (BAT)

BAT , Ethereum blockchain ağınyla entegreli ERC-20 tabanlı bir kripto para birimidir. Dijital reklamcılık alanında faaliyet gösterme amacıyla Javascript, Mozilla ve Netscape kurucularından Brendan Eich öncülüğünde piyasaya sunulmuştur.

Ekran Resmi 2023 04 01 17.06.00

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner