Yükleniyor...

BUILD Coin Nedir? BUILD Finance (BUILD) Coin Yorum ve Geleceği 2022

Bu yazımızda BUILD coin nedir, kripto para birimi BUILD Finance nedir, BUILD coin nasıl satın alınır gibi sorulara cevap vermeye çalıştık.

BUILD Finance (BUILD)

Bu yazımızda BUILD coin nedir, kripto para birimi BUILD Finance nedir, BUILD coin nasıl satın alınır gibi sorulara cevap vermeye çalıştık. İşte BUILD coin yorum ve geleceği hakkında detaylar…

BUILD Coin Nedir?

BUILD Finance, merkezsiz bir girişim kurucusudur.

Google’a göre, girişim kurucular, büyümelerine ve başarılı olmalarına yardımcı oldukları sistematik olarak yeni şirketler üretmeye adanmış kuruluşlardır. Girişim kurucularının dahil olduğu beş temel faaliyet vardır: iş fikirlerini belirlemek, ekipler oluşturmak, sermaye bulmak, girişimlerin yönetilmesine veya yönetilmesine yardımcı olmak ve ortak hizmetler sağlamak.

BUILD Token

Token, sahiplerine oy hakkı ve hazine üzerinde bir talep hakkı verir. Hazine, DeFi ekosistemine katkıda bulunacak ve DAO için gelir akışları oluşturacak yeni ürünler geliştirmek için kullanılmalıdır.

BUILD sahipleri, hangi fikirlerin hangi ekipler tarafından yürütüleceğine ve bunları oluşturmak için hangi fonların ayrılacağına karar verecek.

Her proje yönetişim tokeni olarak BUILD kullanmalı ve tüm gelir akışını BUILD hazinesine geri yönlendirmelidir. Takımlar “harici” değildir. Onlar DAO’nun bir parçasıdır.

BUILD Token Dağıtımı

Başlangıçta, toplam 100.000 BUILD tokeni olacak. İlk dağıtımdan sonra topluluk, ilk projeleri oluşturmak için kaç token basılması gerektiğine oy verecek.

İşleri basit tutmak için, BUILD sözleşmesinin sahibi adresi, zaman kilitli bir sözleşmeye ayarlandı. Bu, tüm değişikliklerin yalnızca 2 günlük bir gecikmeyle yapılabileceği anlamına gelir. Sonunda, mal sahibi, zincirleme oylama ile bir yönetim sözleşmesine ayarlanacak.

BUILD Finance (BUILD) Coin Yorum ve Geleceği 2022

Kripto para piyasası, aşırı oynaklık yaşayan bir türbülans durumunda. Özellikle iyi çeşitlendirilmiş bir yatırım portföyünüz yoksa, güncel haberler ve olaylar ışığında kısa vadeli yatırım yapmak tehlikeli olabilir.

BUILD 1Y graph coinmarketcap

BUILD Coin Kaç TL?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 BUILD Coin 0.026664 TL TL’den işlem görüyor. BUILD Coin fiyatı son 24 saat içerisinde -18.16% değişim gösterdi. BUILD Coin’in son 24 saatteki işlem hacmi ise 3,952 $ dolar, toplam piyasa değeri ise 8,059,195 $ dolar seviyesinde.

BUILD Coin Kaç Dolar?

Güncel kripto para piyasası verilerine göre 1 BUILD Coin 0.000823 $ dolardan işlem görüyor. 2022 yılının Mart ayı itibariyle BUILD Coin tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu 102.50 dolarla kaydetti. Bununla birlikte BUILD yılın en düşük seviyesini ise 0,0012  dolarla belirledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner