Yükleniyor...

Burger King Brezilya, Dogpper İsimli Mama İçin Dogecoin (DOGE) Kabul Edecek

Burger King Brezilya, bir köpek atıştırması olan Dogpper'ın satın alınması için Dogecoin (DOGE) kabul edeceğini duyurdu.

bg

Burger King Brezilya, bir köpek atıştırması olan Dogpper’ın satın alınması için Dogecoin (DOGE) kabul edeceğini duyurdu.

Her bir Dogpper (Whopper ismine bir gönderme) 3 DOGE’a (yaklaşık 0.60 dolar) mal oluyor. Şirket hizmetin herkese ulaşabilmesi için sipariş başına en fazla beş birim satın alınmasını öneriyor.

Kullanıcılar köpek mamasını fiat ile satın alabilmelerine rağmen, Doge’u Burger King Brezilya cüzdanına aktarmaları gerekiyor.

Doggper, Burger King için yeni bir şey değil. Şirket, ürünü zaten 2019’da Arjantin’de piyasaya sürmüştü, böylece müşteriler teslimatlarını aldıklarında köpekleriyle bir şeyler paylaşabiliyorlardı.

Brezilya’da şirket, ürünü ülkede tanıtmak için Temmuz ayında bir reklam kampanyası başlattı.

Burger King Brezilya, şu anda müşterilerin DOGE kullanarak, insanların yiyeceği menülerden satın almalarına izin verecek gibi görünmüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner