Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Büyük Bir Bitcoin (BTC) Balinası Harekete Geçti: 1 Milyar Dolarlık BTC Transferi

Büyük Bir Bitcoin (BTC) Balinası Harekete Geçti: 1 Milyar Dolarlık BTC Transferi

ABONE OL:google-news

Bitcoin (BTC) balinası gözlemcileri, yaklaşık bir milyar dolarlık BTC hareketini takip ediyor. Kayıtlardaki en zengin Bitcoin balinalarından biri, 981.000.000 dolar değerinde 31.010 BTC transfer etti.

İşlem, herhangi bir kripto borsası veya platformuyla bilinen bir bağı olmayan, tanımlanamayan bir cüzdandan gönderildi. İlk olarak Bitcoin Block Bot olarak bilinen otomatik dağıtılmış defter izleme aracı tarafından alındı. Devasa BTC hazinesi, tek bir işlemde iki ayrı bilinmeyen cüzdana gönderildi. Ücret yaklaşık 4,71 dolar değerinde sadece 0.00015 BTC’ye mal oldu.

Screen Shot 2021 01 27 at 3.54.48 PM

BitInfoCharts balinanın cüzdanı ilk olarak 26 Ekim 2018’de oluşturduğunu gösteriyor. Cüzdanın başlangıcından bu yana bakiyesi her zaman 31.010,01 BTC oldu. Balina, bu hafta adresi boşaltıncaya kadar asla 50 dolardan fazla Bitcoin taşımadı.

Söz konusu Bitcoin’in hiçbiri, potansiyel olarak açık piyasada satılabileceği bilinen herhangi bir kripto borsasına gönderilmedi. Balina, lider kripto para birimi önemli bir düşüş yaşayarak 29.000-32.000 dolar aralığında dans ederken BTC’lerini hareket ettiriyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar