Yükleniyor...

Büyük Bir Boğa İşareti Görüldü: Bitcoin’in (BTC) 10.000 Doları Geçmesi Bekleniyor

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 2019 yazından bu yana görülmeyen bir ilgiyle günlük bir milyon aktif adres artışı kaydetti.

Büyük Bir Boğa İşareti Görüldü Bitcoin’in BTC 10.000 Doları Geçmesi Bekleniyor

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 2019 yazından bu yana görülmeyen bir ilgiyle günlük bir milyon aktif adres artışı kaydetti. TronWallet Misha Lederman’ın iletişim ve pazarlama direktörü, tüm BTC yatırımcılarına boğa haberini Twitter üzerinden duyurdu.

Bitcoin (BTC) 2019 Zirvesini Geçebilir

Son yirmi dört saat içinde Bitcoin, bir milyondan fazla aktif cüzdan adreslerinde bir büyüme gördü. Aynı şey en son gözlemlendiğinde tarih 26 Haziran 2019’du.

İlerleyen günlerde 10 Temmuz’da Bitcoin 13.000 dolarlık direnç seviyesini kısa bir süre ihlal etti, ancak büyük bir düzeltme gördü.

Son dakika: Bitcoin, 26 Haziran 2019’dan bu yana ilk kez son 24 saat içinde 1 milyondan fazla aktif BTC adresi kaydetti!

Yazım zamanında, kral kripto para CoinMarketCap verilerine göre 9.636 dolardan işlem görüyor. Kripto para topluluğu, gelen bu haberle BTC’nin çok yakında 10.000 dolar seviyesini kırmasını bekliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner