Yükleniyor...

Büyük Ethereum Balinası, 50 Milyarlık Shiba Inu (SHIB) Satın Aldı

2021 yılında büyük bir patlama yaşayarak birçok yatırımcıyı milyoner yapan popüler meme token Shiba Inu, büyük balinalar tarafından tercih edilmeye devam ediyor.

shiba inu

2021 yılında büyük bir patlama yaşayarak birçok yatırımcıyı milyoner yapan popüler meme token Shiba Inu, büyük balinalar tarafından tercih edilmeye devam ediyor.

WhaleStats tarafından paylaşılan verilere göre, yaklaşık 10 saat önce, platform tarafından en büyük Ethereum balinaları listesinde 13. sırada yer alan ETH balinası “Juraiya”nın, yaklaşık 50 milyarlık Shiba Inu (SHIB) tokeni satın aldığı ortaya çıktı.

Ayrıca SHIB, büyük ETH balinaları tarafından satın alınan ilk 10 kripto para listesinde yeniden yer aldı.

Juraiya İsimli Balina 50 Milyarlık SHIB Satın Aldı

WhaleStats platformu tarafından yakın zamanda sağlanan verilere göre, “Jiraiya” isimli Ethereum balinası 1.072.473 dolar değerinde Shiba Inu token (49.998.760.270) satın aldı. SHIB, ETH balinasının kripto portföyünün sadece %3.64’ünü oluşturuyor.

Balinalar Cüzdanlarına SHIB Eklemeye Devam Ediyor

Yaklaşık bir hafta önce, iki büyük ETH balinası, 2 milyon doların üzerinde bir değere sahip 106 milyarlık SHIB satın almıştı.

29 Ocak’ta bir balina cüzdanına dokuz milyarlık Shiba Inu tokeni eklemişti.

WhaleStats ayrıca SHIB tokeninin en büyük 1000 Ethereum balinası tarafından satın alınan ilk 10 token listesinde yeniden yer aldığını bildirdi.

Shiba Inu Fiyatı

CoinMarketCap verilerine göre yazı yazıldığı sırada Shiba Inu %4,95 oranında yükselerek 0.00002174 dolardan işlem görüyor. Token, piyasa değeri açısından 15. sırada yer alıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner