Yükleniyor...

Büyük vurgun: 613 dolar yatırım ile 166 bin dolar kazandı!

İçeriden bilgi aldığı veya ekip üyesi olduğu iddia edilen bir trader, 613 dolarlık memecoin yatırımından 166 bin dolar kazandı.

DEFROGS trader

İçeriden bilgi aldığı veya ekip üyesi olduğu iddia edilen bir trader, 613 dolarlık memecoin yatırımından 166 bin dolar kazandı.

Kripto para piyasası, memecoin’lerden modüler blokzincirlere ve NFT’lerden metaverse’lere birçok kategoride yoğun ilgi görüyor. Özellikle memecoin yatırımcılığı trend olmuş durumda. SHIB, FLOKI, PEPE ve WIF gibi memecoin’ler, kripto yatırımcılarından yoğun ilgi görüyor.

SHIB ve PEPE gibi memecoin’lerin yükselişleri, yatırımcıları kripto piyasasına yeni sürülen memecoin’lere yöneltti. Bir trader DEFROGS adlı bir memecoin’e yaptığı 613 dolarlık yatırımdan 166 bin dolar kazandı.

Bu işlem, trader’ın içeriden bilgi ile işlem yaptığına veya ekip üyesi olduğuna yönelik iddiaları gündeme getirdi.

Ethereum ağında piyasaya sürülen memecoin zengin etti

Ethereum ağında piyasaya sürülen DEFROGS, içeriden bilgi ile trade yapıldığına veya ekip üyelerinin alım satım yaptığına yönelik iddialar ile karşı karşıya.

6 Şubat tarihinde piyasaya sürülen ve güncel olarak 2 bin dolardan işlem gören DEFROGS, bir trader’ın 166 bin dolar kazanmasını sağladı. Trader, DEFROGS piyasaya sürüldüğünde 613 dolarlık alım yaptı. Bu yatırımı karşılığında 0,26 ETH’sini riske atan trader, iki gün sonra büyük bir getiri ile karşılaştı.

Trader, hızlı bir şekilde DEFROGS alabilmek için 0,178 ETH (423 dolar) işlem ücreti ödedi. Trader, işlem ücretini ödedikten sonra yalnızca 0,08 ETH (190 dolar) karşılığında 100 DEFROGS satın aldı. Trader’ın kasasından toplam 613 dolar çıktı ve bunun karşılığında eline 100 DEFROGS geçti. Sınırlı bir arza sahip olan DEFROGS kısa sürede 2 bin doların üzerine çıktı.

Yatırım yaptığı memecoin’in yükselişe geçtiğini gören trader, elinde bulıunan 60 DEFROGS’u 27,8 ETH (67 bin dolar) karşılığında sattı. Trader’ın elinde halen daha 40 DEFROGS kaldı ve bu token’ların değeri 100 bin dolar seviyesinde.

Ekip üyesi olduğu veya ekipten aldığı bilgiyle harekete geçtiği iddia edilen trader, 67 bin dolar realize edilmiş ve 100 bin dolar realize edilmemiş getiriye sahip.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner