Yükleniyor...

NFPrompt, NRC20 standardını duyurdu: NFP yükselir mi?

NFPrompt (NFP), opBNB Chain üzerinde hizmete sokulacak olan NRC20 standardını duyurdu.

NRC20 NFP

NFPrompt (NFP), opBNB Chain üzerinde hizmete sokulacak olan NRC20 standardını duyurdu.

Binance’in 41’inci Launchpad projesi olan NFPrompt (NFP), Web3 yaratıcıları için yeni nesil çözümler üretmeyi amaçlıyor. Yapay zeka destekli platform, kısa sürede yoğun ilgi gördü.

NFPrompt, projenin yerel token’ı NFP’de yaşanan düşüşe rağmen ekosistemini geliştirmeye devam etti. Proje ekibi, gün içerisinde yaptığı bir duyuruda NRC20 standardını tanıttı. NRC20 standardı, NFP için itici güç olabilir mi?

NFPrompt (NRC20) yaptığı duyuru ile dikkat çekti

Binance’in yatırımcısı olduğu ve Launchpad yaptığı NFPrompt (NFP), X platformu üzerinden yaptığı duyuru ile dikkatleri üzerine çekti.

NFPrompt, opBNB Chain üzerinde oluşturduğu NRC20 standardını tanıttı. Web3 projesi, standartları yeniden tanımlamak ve yeniliklere öncülük etmek amacıyla NRC20’yi oluşturduğunu belirtti.

Proje ekibi, kullanıcıların denemesi amacıyla ilk olarak metin yazıtlarını (inscription) zorladıklarını aktardı. NFPrompt, NRC20’yi tanıtmak için sağlam bir sistem kurduğunu belirtti, ancak NRC20’nin kullanıma açılacağı tarih ile ilgili net bir bilgi vermedi.

BRC20 ile kripto sektöründe furya haline gelen yeni token standartları son zamanlarda gözden düşmüş durumda. Yine de birçok yeni standart kripto yatırımcılarının ilgisine sunuluyor. SRC20 ve DRC20’den sonra şimdi gözler NRC20’ye çevrildi. NRC20’nin hype (çılgınca bir ilgi) yakalaması halinde, NFP fiyatının da paralel olarak yükselişe geçeceği düşünülüyor.

NFPrompt, Binance Launchpad’iyle birlikte yoğun ilgi gördü ve ekosistem oluşturmaya odaklandı. NFPrompt, yeni girişimi NRC20 standardını yapay zeka desteğiyle daha yaratıcı hale getirmeyi planlıyor.

nfp grafik analiz nfprompt

NFP, yükseliş sinyali verdi. Popüler kripto para birimi, önemli bir direnç bölgesine temas etmiş durumda. NFP, 0,5485 doları aşması halinde 0,57 dolara kadar yükseliş gerçekleştirebilir. 0,57 dolarda bulunan direnç bölgesinin aşılması ve üzerinde kalıcılık sağlanması halinde fiyat 0,6196 dolara yükselebilir. Bu bölgenin aşılması ise 0,66 dolar direncinin test edilmesini sağlayabilir.

NFP, düşüşe geçmesi halinde 0,5265 dolar ila 0,5485 dolar arasında korunmak zorunda. Bu bölgenin dibi olan 0,5265 doları kırarsa 0,514 dolara kadar sert bir şekilde düşebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner