Yükleniyor...

Bybit ve Dünyaca Ünlü Futbol Kulübü Önemli Bir Ortaklık Başlattı!

Kripto para ve Bitcoin borsası Bybit, bugün yaptığı duyuruyla dünyaca ünlü futbol kulübü Borussia Dortmund ile bir ortaklık anlaşması imzaladıklarını açıkladı.

Bybit ve Dunyaca Unlu Futbol Kulubu Onemli Bir Ortaklik Baslatti

Kripto para ve Bitcoin borsası Bybit, bugün yaptığı duyuruyla dünyaca ünlü futbol kulübü Borussia Dortmund ile bir ortaklık anlaşması imzaladıklarını açıkladı.

Bybit, Almanya’nın önemli spor kulüplerinden Borussia Dortmund (BVB) ile çok yıllık küresel bir ortaklık başlattığını duyurdu. Bu yeni ortaklık, futbolun yenilikçi teknolojileri benimsemesi açısından oldukça önemli. Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou konuyla alakalı olarak şu ifadeleri kullandı:

“Borussia Dortmund’un ortağı olmaktan heyecan duyuyoruz. Genç ve hırslı bir şirket olarak, BVB oyuncularının yaydığı gayret ve hırsla özdeşleşiyoruz. Kulübün dünyadaki en tutkulu taraftar topluluklarından birine sahip olması şaşırtıcı değil. Bu ortaklık sayesinde, uzun vadede burada olduğumuzu göstermek istiyoruz. Zengin bir geçmişe ve birçok başarı öyküsüne sahip olan BVB, ideal ortağımızdır.”

Borussia Dortmund’un genel müdürü Carsten Cramer ise, “Bybit ile yaptığımız bu ortaklıktan çok memnunuz. Özellikle günümüzde, dünya giderek daha fazla dijital hale gelirken yenilikçi bir teknoloji şirketiyle işbirliği yapmak harika bir şey. Birlikte Asya pazarlarına daha da derinlemesine gireceğiz ve markamızı uluslararası alanda daha da güçlendireceğiz” ifadelerini kullandı.

pasted image 0

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner