Yükleniyor...

Blockchain Life 2020 Moskova’da Gerçekleşti!

Sektörde yılın en önemli canlı etkinliklerinden olan Forum Blockchain Life 2020, 21-22 Ekim 2020 tarihlerinde Rusya, Moskova'da gerçekleşti.

Img 198

Sektörde yılın en önemli canlı etkinliklerinden olan Forum Blockchain Life 2020, 21-22 Ekim 2020 tarihlerinde Rusya, Moskova’da gerçekleşti.

COVID-19 önlemlerine ve sınırlılıklara rağmen Forum’a 3000’den fazla kişi katıldı. Küresel endüstri liderleri, girişimciler, yatırımcılar ve yeni başlayanlar, mevcut eğilimleri tartışmak ve önümüzdeki yıllar için sektörün gelişimini belirlemek için bir araya geldi. Forumda şirketler, yatırımcılar ve fonlar arasında onlarca sözleşme imzalandı.

Forumun ana konuşmacıları şu isimlerdi:

 • Ben Goertzel (SingularityNET)
 • Sergei Khitrov (Listing.Help)
 • Alexander Borodich (Universa)
 • Gleb Kostarev (Binance)
 • Ian Balina (Token Metrikleri)
 • Anton Ananyev (OKEx)
 • Rauan Khassan (TradingView)
 • Ben Zhou (Bybit)
 • Ivan Maslov (Bitfury)
 • Artem Kalikhov (Waves)
 • Jason Luo (BitForex)

Rusya finans parlamentosunun başkanı Anatoly Aksakov da Blockchain Life 2020’nin önemli konuşmacılarından biri oldu. Anatoly Aksakov konuşmasında dijital ruble çalışmalarının başlangıcından bahsetti. Rus hükümeti önümüzdeki yıl gibi erken bir zamanda dijital rubleyi test etme çalışmalarını başlatmaya hazırlanıyor.

22s 256

Blok zinciri uygulamasıyla ilgili bölüme özellikle dikkat edildi. Konuşmacılar konuklara blok zincirinden nasıl para kazanılacağını anlattı; 2020’de iş dünyasında ve kamu sektöründe blok zinciri uygulamasının gerçek vakalarını analiz etti; Rusya ve diğer ülkelerde uygulanan yeni projelerin içini ortaya çıkardı.

Katılımcılar arasında özel ilgi uyandıran üçüncü ana konu, “DeFi Hakkında Her Şey. Merkezi Olmayan Finans. DeFi’de nasıl para kazanılır?” oldu.

Forumda önde gelen uzmanlar DeFi’deki eğilimler, beklentiler ve yeni motivasyon modelleri hakkında konuştular. Uzmanlar, forum katılımcılarına hukuki tavsiyelerde bulundu ve sonları ICO gibi olmaması için DeFi projelerinde ne yapılması gerektiğini anlattı; kazanç yolları ve çok daha fazlası hakkında güncel bilgiler paylaştı.

Toplamda 3000 m²’nin üzerindeki sergi alanında katılımcılar arasında etkinlikler gerçekleştirildi. Forumun yeni bir unsuru, hızlı tanıdıklar şeklinde ağ oluşturmaktı. Blockchain Life 2020 misafirleri, 30 dakika içinde 30’dan fazla yeni faydalı bağlantı kurma fırsatı buldu.

21s 522

Katılımcılar 70’den fazla şirketten oluşuyordu: Dünyanın önde gelen kripto para borsaları, madencilik ekipmanı üreticileri ve tedarikçileri, yenilikçi girişimler, ajanslar ve çeşitli hizmetler. Gayri resmi ağ oluşturma ve anlaşmalar, en iyi Moskova kulübünde Blockchain Life 2020 Grand AfterParty’de devam etti. Kışkırtıcı dans ve ışık gösterileri ve Rus ünlü grupların canlı müzik performansları programın öne çıkan kısmı oldu.

Forum, borsalarda listelenme fırsatı sunan dünyanın önde gelen ajansı Listing.help tarafından düzenlenmektedir.

Bir sonraki 6. Blockchain Life 2021 Forumu, Nisan 2021’de Rusya, Moskova’da gerçekleştirilecek. Resmi web sitesinde Forum ile ilgili haberleri takip edebilirsiniz: https://blockchain-life.com/europe/en/

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner