Yükleniyor...

Camila Russo: “Kripto Kültürün Özüne Değer Katıyor”

Ethereum (ETH) tarihi üzerine ilk kitap olan The Infinite Machine'in yazarı Camila Russo, kripto benimsemenin kültürü ve finansı nasıl etkilediğine dair görüşlerini paylaştı.

camila russo

Ethereum (ETH) tarihi üzerine ilk kitap olan The Infinite Machine’in yazarı Camila Russo, kripto benimsemenin kültürü ve finansı nasıl etkilediğine dair görüşlerini paylaştı.

Russo, atmış olduğu son tweet’te, blockchain ve kripto varlıkların kültürün özüne “değer kattığını” ifade etti. Böylelikle oyun, sanat, müzik, koleksiyonlar ve finans birbirine bağlı unsurlar hale geliyor.

NFT’ler, DeFi ve GameFi protokolünün benimsenmesiyle yaratıcılar, sanat eserlerinden doğrudan para kazanma fırsatına erişirken, kripto kullanıcıları da yeni şaheserlerin sahibi olurlar.

NFT coşkusu da son zamanlarda tekrar alevlenmiş gibi görünüyor. NFT’ler için en büyük pazar yeri olan OpenSea, Alexa web sitesi trafik sıralamasında İlk 1000’e girmiş durumda.

Ekibi tarafından paylaşılan infografiğe göre OpenSea, 90 gün içerisinde 568. sıraya yükselmeyi başardı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner