Yükleniyor...

Cardano (ADA) Analizi – 6 Ocak 2023

2023'e girmemizle birlikte kripto para piyasasında kimi token'larda ufak çaplı da olsa yükselişler gerçekleşti.

ada

2023’e girmemizle birlikte kripto para piyasasında kimi token’larda ufak çaplı da olsa yükselişler gerçekleşti. Bu yükselişlerden arasında dikkat çekenlerden biri ise popüler altcoin’lerden olan ADA’da da yaşandı.

Cardano (ADA) CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 2,5 yükseliş kaydetti.

Cardano (ADA) Fiyat Analizi

Cardano, kripto para göndermek ve almak için kullanılabilecek ADA kripto sistemine sahip bir platformdur. Bu kripto para, paranın geleceğini temsil eder ve kriptografi ile güvenli olması garanti edilen hızlı, doğrudan transferleri mümkün kılar.

777
Cardano’nun günlük grafiği

ADA’nın günlük grafiğine baktığımızda 0,4 dolar bölgesinden şiddetli bir şekilde 0,25 dolara gerilediğini görebiliyoruz. ADA’da bir sonraki hedef 0,32 dolar bölgesi olabilir. Bunun dışında bir düşüş senaryosunda da fiyat bizleri 0,24 dolara kadar geriletebilir.

Cardano Fiyat Analizi, boğaların hakimiyetini göstermesi ve piyasanın herhangi bir değişikliğe dair güçlü göstergeleri nedeniyle yakında piyasanın uzun vadeli kontrolünü ele geçirmesi nedeniyle piyasanın güçlü bir yükseliş eğiliminde olduğunu ortaya koyuyor. Saatlik ve günlük grafiklerdeki göstergelerin her ikisi de, fiyatların 0,274 dolar seviyesine yükselmesine neden olabilecek olumlu bir eğilime işaret ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner