Yükleniyor...

Cardano (ADA) Cüzdanı Daedalus’ın Alonzo Güncellemesini Destekleyen İlk Sürümü Çıktı

Cardano cephesinde Alonzo hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.

cardano ada cuzdani daedalusin alonzo guncellemesini destekleyen ilk surumu cikti

Cardano cephesinde Alonzo hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. IOHK ekibi, Cardano cüzdanı Daedalus’un Alonzo güncellememesini destekleyen ilk sürümünü devreye aldığını duyurdu. 

Cardano’nun arkasında yer alan şirket olan IOHK’nin ekibi, Twitter üzerinden bir duyuru yayımladı. Duyuruya göre Cardano’nun cüzdan yazılımı Daedalus’ın, Cardano’ya akıllı sözleşmeleri getirecek Alonzo güncellemesini destekleyen ilk sürümünün çıktığı kaydedildi. 

Sürüm, Alonzo desteğinin yanı sıra UX/UI iyileştirmeleri ve Trezor cüzdanı güncellemesi içeriyor. 

Geliştiriciler, sorunsuz bir erişim için kullanıcıları Alonzo güncellemesinden önce sürümü yüklemeye davet etti. Sürüme ayrıca Alonzo için geri sayım yapan bir sayaç da eklendi.

Daha önce aktardığımız gibi, Cardano ağının en önemli güncellemesi olan Alonzo’nun TSİ 13 Eylül 00:05 tarihinde gerçekleşmesi planlanıyor. Alonzo Cardano ağına akıllı sözleşmeleri getirecek ve ağı tam teşekküllü bir DeFi platformuna çevirecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner