Yükleniyor...

Cardano (ADA) Durdurulamıyor: Yeni Bir Rekor Kırdı!

Kripto para piyasası son günlerde derin bir nefes alırken, Cardano'nun ADA'sı Cuma bugün saatlerde günlerdir süren ralliyi sürdürdü.

ccardano ath

Kripto para piyasası son günlerde derin bir nefes alırken, Cardano’nun ADA’sı Cuma bugün saatlerde günlerdir süren ralliyi sürdürdü. Geçen hafta dünyanın en büyük üçüncü kripto parası haline gelen token’ın ticaret hacmi birkaç saat içinde %10 yükseldi. ADA’nın, Ethereum ile rekabet etmesine yardımcı olabilecek bir yazılım güncellemesi beklentisi bu fiyat hareketinin arkasındaki en önemli etmen.

ADA, Coingecko verilerine göre son 24 saatte %19 oranında yükselerek yeni bir ATH (tüm zamanların en yüksek seviyesi) oluşturdu. Yazının yazıldığı sırada 2.52 dolarla rekorunu koruyan ADA, kripto para topluluğunu da heyecanlandırdı. ADA’nın şu anki piyasa değeri ise 80.904.268.171 dolar.

Ekran Resmi 2021 08 20 09.15.56

Cardano’nun Kurucusu Charles Hoskinson, Cardano blockchain’inin akıllı sözleşmeleri, alıcılar ve satıcılar arasında kendi kendine yürütme anlaşmalarını işlemesini sağlayacak olan Alonzo isimli ağ yükseltmesini müjdelediğinden bu yana token istikrarlı bir şekilde arttı ve son 1 ayda %140 oranında arttı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner