Yükleniyor...

Cardano (ADA) Fiyat Analizi – 13 Ocak 2023

2023'e girmemizle birlikte kripto para piyasasında kimi token'larda ufak çaplı da olsa yükselişler gerçekleşti.

Cardano Agina 2 Haftada 100 Akilli Sozlesme Eklendi

2023’e girmemizle birlikte kripto para piyasasında kimi token’larda ufak çaplı da olsa yükselişler gerçekleşti. Bu yükselişlerden arasında dikkat çekenlerden biri ise popüler altcoin’lerden olan ADA’da da yaşandı.

Cardano (ADA) CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 0,6 yükseliş kaydetti.

Cardano (ADA) Fiyat Analizi

Cardano, kripto para göndermek ve almak için kullanılabilecek ADA kripto sistemine sahip bir platformdur. Bu kripto para, paranın geleceğini temsil eder ve kriptografi ile güvenli olması garanti edilen hızlı, doğrudan transferleri mümkün kılar.

adaada
Cardano’nun günlük grafiği

ADA’nın günlük grafiğine baktığımızda 0,4 dolar bölgesinden şiddetli bir şekilde 0,25 dolara gerilediğini görebiliyoruz. ADA’da bir sonraki hedef 0,4 dolar bölgesi olabilir. Bunun dışında bir düşüş senaryosunda da fiyat bizleri 0,24 dolara kadar geriletebilir.

Sonuç olarak, Cardano güçlü bir yükseliş trendinde ve fiyatın önümüzdeki günlerde yükselmesi beklendiğinden yatırımcılar ADA tokenleri biriktirmeye devam etmelidir. Yükseliş ivmesinin devam etmesi muhtemeldir ve yatırımcılar, potansiyel giriş ve çıkış noktaları için kilit destek ve direnç seviyelerine dikkat etmelidir. Cardano için yapılan teknik analiz, ADA fiyatlarının yakın gelecekte yükseliş trendini sürdüreceğini gösteriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner