Yükleniyor...

Cardano (ADA) Kurucusu: ”Bitcoin FUD’tan Sonra 100.000 Dolar Olacak”

Cardano'nun kurucusu ve Ethereum'un kurucu ortaklarından olan Charles Hoskinson, Bitcoin’in iki günde 1.

Bitcoin btc 100k

Cardano’nun kurucusu ve Ethereum’un kurucu ortaklarından olan Charles Hoskinson, Bitcoin’in iki günde 1.000 dolardan fazla değer kaybı yaşamasının ardından BTC FUD’unun biteceğini beklediğini söyledi. CoinMarketCap tarafından derlenen verilere göre 8.193 dolardan 6.700 dolara kadar düştü.

Bitcoin Durdurulamaz

Cardano kurucusu Charles Hoskinson Twitter aracılığıyla yaptığı açıklamada Bitcoin ve piyasanın yaşadığı son düşüşü şu şekilde yorumladı:

Bitcoin’in fiyatı düşüyor mu? Şunları hatırlayın, FUD’dan sonra haber ticareti ve manipülasyon ortadan kalktığında, dünyayı değiştirecek küresel bir harekete sahibiz. Bitcoin tekrar 10k’yı görecek ve 100k’yı memnuniyetle karşılıyoruz. Kripto gelecek demek, kripto durdurulamaz.

Dubai’den canlı yayınla konuşan Hoskinson, dijital fonları göndermek ve almak için oluşturulan projenin kripto cüzdanı Daedalus’un ve halka açık bir Blockchain olan Cardano için gelişmelerin yolunda olduğunu söyledi:

Daedalus’tan gerçekten çok memnunuz. Kod kalitesi konusunda gerçekten çok iyi. Bu ay öğrenerek bu kadar hızlı ilerlediğimiz için çok mutluyuz. Gerçekten iyi bir adım atıyoruz ve bu yüzden gelecek yıl çok fazla sürüm çıkarabileceğiz. Bu sürümleri çıkarmamız bizim için kolay olacak ve daha fazla özellik bakımından zengin olmaya devam edeceğiz. Ayrıca, mutlaka haritamızda bulunması gereken en son teknolojilere de bakıyoruz. Cardano, sahip olmayanlar için bir tür finansal işletim sistemi konumunda.

Cardano (ADA) Fiyat Tahmini

Cardano ve Ethereum Birlikte Çalışabilir

Hoskinson, platformun yerel düzenlemelere tam olarak uygun olabilecek uçtan uca bir çözüm sunacağını söyledi. Küresel ödemeler, finansal platformlar ve para sistemleri dünyasında önemli bir paradigma değişikliğini tamamlamak için altyapı oluşturmak zaman alıyor. Kitle benimsemeden önce, bilgisayar bilimcileri yıllarca araştırma, kodlama ve test yapmakla görevlendirilir. Cardano ekosistemindeki birçok araştırma konusunun sona ermesiyle Hoskinson, 2020’de uygulamaya aşamasının olabileceğini söylüyor:

Listede Ethereum ile birlikte çalışabilirlik gibi başka şeyler var. Bunu yapmak gerçekten zor değil. Ancak yapacağımız Aralık zirvesinde bu büyük bir tartışma konusu olacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner