Yükleniyor...

Cardano (ADA) Kurucusu Charles Hoskinson, Ekosisteme Birlik Çağrısında Bulundu

Charles Hoskinson, Cardano'nun (ADA) piyasa değeri itibariyle en büyük 6.

397 1280x720

Charles Hoskinson, Cardano’nun (ADA) piyasa değeri itibariyle en büyük 6.büyük kripto para birimi haline gelmesinden sonra, lider bir akıllı sözleşme platformu olarak konumunu koruyacağından emin.

Cardano, Haziran ayına 0.0838 dolardan başladı ve o seviyeden 0.1346 dolara sıçrama gösterdi (haberin yazımı itibariyle), bu da bize şaşırtıcı bir %60’lık artış gösteriyor. IOHK CEO’suna göre; Cardano’nun temelleri daha iyiye gitmeye ve ekibi sektöründe çığır açmaya devam edecektir.

“Gerçek şu ki, Shelley zirvesini yaptık ve dünyaya Cardano’da ayı pozisyonu alanların yanlış olduğunu gösterdik. Bir ekosistem olarak kalmak için buradayız. Büyümeye devam edeceğiz, hizmet vermeye devam edeceğiz ve harika bir ürünümüz ve pazarımız olacak, ki zaten pazara sunacağımız harika bir ürünümüz var.”

Hoskinson tüm kripto para topluluğunun, endüstriyi yeni bir seviyeye getireceğini umduğu sistemleri inşa ederken Cardano’dan yararlanacağını söylüyor.

“Sektörümüzde ve umarım dünyada yeniliklerin kapısını aralıyoruz. İnsanlara blockchain tabanlı yönetişimin nasıl yapılacağını gösteriyoruz. Çok daha iyi bir UTXO modelinin nasıl yapılacağını öğretiyoruz… “

Akıllı İnek Etkisi

“Buna akıllı inek etkisi deniyor. Akıllı bir inek çitleri nasıl atlatacağını anladığında, diğer tüm inekler de dışarı çıkar. Benzer şekilde, bir şirket bunun nasıl yapılacağını bildiğinde, bu ekosistemdeki herkesin bilgisi haline gelir ve bu nedenle her proje bundan faydalanır.”

Cardano kurucusu insanların kripto para alanında her zaman aynı sonuçlara varamayacaklarını ancak endüstrinin geleceğini korumak için birlik ihtiyacı olduğunu söylüyor.

“Katılmamak sorun değil, aynı fikirde olmamalıyız. Ancak yine de anlaşmazlıklar hakkında üretken olmalıyız ve diğer insanların neye değer verdiğine çok önem atfetmeliyiz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner