Yükleniyor...

Cardano Kurucusu, Cardano Tabanlı Stablecoin Djed Hakkında Bir Güncelleme Paylaştı

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, Cardano tabanlı stablecoin olan Djed hakkında bir güncelleme paylaştı.

cardano kurucusu cardano tabanli stablecoin djed hakkinda bir guncelleme paylasti

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, Cardano tabanlı stablecoin olan Djed hakkında bir güncelleme paylaştı. 

IOG’nin CEO’su ve Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, Cardano hakkındaki gelişmeleri paylaşmaya devam ediyor. Hoskinson, bu sefer de Twitter hesabı üzerinden Cardano tabanlı Djed adlı bir stablecoin inşa eden COTI hakkında güncellemeler paylaştı. 

Makalede, kullanıcıların aynı anda birden fazla emir göndermesine, bekleyen emirleri iptal etmesine vb. olanak sağlayacak ana fonksiyonlar üzerinde çalışıldığı ve geliştiricilerin şu anda bu uygulamaları test ettiği ifadeleri yer aldı. 

Djed, akıllı sözleşmeler kullanarak da faaliyet gösterecek özerk bir bankada temel para rezervini korumak için akıllı sözleşmeleri kullanacak olan bir stablecoindir. Böylece kullanıcılar, stablecoinleri DeFi tabanlı işlemler için kullanabilecekler. Önce USD’ye sabitlenecek olan Djed’in diğer geleneksel para birimleriyle de uyumlu olacağı belirtiliyor. Cardano’nun arkasındaki şirket olan IOG’ye göre Djed, “resmi olarak doğrulanmış” ilk stabilcoin. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner