Yükleniyor...

Balinalar Son Birkaç Saat İçinde 20.7 Milyar Shiba Inu (SHIB) Aldı

Blokzinciri takipçisi Etherscan’den alınan verilere göre, kripto balinaları son birkaç saat içinde 20.

balinalar son birkac saat icinde 20 7 milyar shiba inu shib aldi

Blokzinciri takipçisi Etherscan’den alınan verilere göre, kripto balinaları son birkaç saat içinde 20.7 milyar SHIB tokenı satın aldı. Balinalar tokenları 8 büyük transfer ile bir cüzdandan diğerine ve kripto borsalarından dijital adreslerine taşıdı. 

En büyük transfer 6.348.990.689 SHIB taşırken, ikinci en büyük transfer 3.530.860.280 SHIB taşıdı. Onu ise 2.7, 1.5 ve 1.8 milyar SHIB taşıyan işlemler izledi.

balinalar son birkac saat icinde 20 7 milyar shiba inu shib aldi 5
Kaynak: Etherscan

SHIB Yakımları Devam Ediyor

Balinalar alım yaparken, SHIB yakım işlemleri de devam ediyor. 26 Aralık’ta kripto şirketi Bigger Entertainment, bir SHIB yakım partisi planlıyor. Kullanıcılar, bir şeyler satın alarak veya internet sitelerinde müzik dinleyerek yaptıkları düzenli SHIB yakımlarına katkıda bulunabiliyor.

24 Aralık itibariyle, 211 milyonun biraz üzerinde SHIB’in yakılması planlanıyor. Ancak yakıma kadar miktarda ufak bir artış görülmesi muhtemel. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner