Yükleniyor...

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson: Ayı Piyasasındayız

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, kripto ayı piyasasında olduğu için ADA'nın değerinin şu anda artmayacağını söyledi.

charles

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, kripto ayı piyasasında olduğu için ADA’nın değerinin şu anda artmayacağını söyledi.

Charles Hoskinson, kripto paraların ayı piyasasında olduğunu ve bu sebeple son zamanlarda düşük performans gösterdiğini ifade etti. Ona göre hiçbir şey şu anda ADA’nın değerini daha yüksek bir seviyeye taşıyamaz.

Dijital Varlıklar Ayı Piyasasında

2022 yılı ve özellikle son birkaç haftada kripto paralar en yüksek seviyelerinden oldukça uzakta yer aldı. Pandemi sonrası yaşanan ekonomik kriz ve Rusya – Ukrayna savaşı da kriptoları kötü etkileyen etmenler arasında yer aldı.

Hoskinson, dijital varlıkların ayı piyasasında yer aldığını kaydetti ve ADA’nın değerinin şu anda artmasının mümkün olmadığını kaydetti.

“Evet, buna ayı piyasası deniyor. Olan bu. Hiçbir şey onu değiştiremez ve hiçbir duyuru fark yaratamaz. Cardano kanseri tedavi edebilir, size hafta sonları büyükannemi kiliseye de götüren ve poker oynayan bir robot da verebilir. Ancak buna rağmen yine de düşüş yaşar”

Hoskinson’un bu açıklaması, ADA’nın değeri üzerinde az ya da çok hiçbir olumlu etkisi olmayan güncellemenin ortasında geldi.

ADA, yazı kaleme alındığı sırada Binance verilerine göre 0,64 dolar üzerinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner