Yükleniyor...

Cardano Kurucusu, Geçen Ay 100.000 Yeni Adres Oluşturulduğuna Vurgu Yaptı

Cardano ekosisteminin yaratıcısı ve IOHK kurucusu Charles Hoskinson, geçen ay yaklaşık 100.

charles

Cardano ekosisteminin yaratıcısı ve IOHK kurucusu Charles Hoskinson, geçen ay yaklaşık 100.000 yeni adres kazandığı için Cardano ekosistemi için olumlu gelişmelerin yeni başladığına vurgu yaptı.

Sektördeki en etkili geliştiricilerden biri, özellikle hali hazırda 300 milyon dolardan fazla kullanıcı fonu çeken akıllı sözleşmeler teknolojisinin piyasaya sürülmesinden sonra ekosistemin büyümesini umuyor ve bekliyor.

Teknolojinin piyasaya sürülmesinin ardından, SundaeSwap ve Minswap dahil olmak üzere yalnızca birkaç proje TVL’nin %99’unu başarıyla çekti. Kısa bir süre sonra geliştiriciler, alanda 15’in üzerinde yeni DeFi projesi yayınlayarak ekosistemde daha fazla çeşitlilik yarattı.

Hoskinson’ın öngörüsü cesur olarak kabul edilebilir olsa da, Cardano’da hızla gelişen teknolojinin benimsenmesinin ilk aşamalarında olduğunu ve borç verme ve ödünç alma platformları, stablecoin’ler, NFT’ler ve çeşitli merkezi olmayan çözümlerin yavaş yavaş geliştiğini unutmamak gerek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner