Yükleniyor...

Cardano Kurucusu Hoskinson, ADA Fiyatı Hakkında Konuştu

Geçtiğimiz haftalarda büyük bir çıkış yaşayan Cardano’nun (ADA) kurucusu Hoskinson, yatırımcıların ADA fiyatı hakkındaki eleştirilerine yanıt verdi.

cardano kurucusu hoskinson ada fiyati hakkinda konustu

Geçtiğimiz haftalarda büyük bir çıkış yaşayan Cardano’nun (ADA) kurucusu Hoskinson, yatırımcıların ADA fiyatı hakkındaki eleştirilerine yanıt verdi. Hoskinson, attığı bir tweet ile kısa vadeli düşünce yapısını eleştirdi. 

Hoskinson, dün Twitter üzerinden Cardano yatırımcıların fiyat düşüşü hakkındaki serzenişlerine yanıt verdi ve şu ifadeleri kullandı:

“Bazı insanların sahip olduğu kısa vadeli düşünme, vizyon ve anlayış eksikliği beni şaşırtıyor. Biraz rahatlayın çocuklar. Gemi iyi durumda.”

Önemli Bir Kilometre Taşına Ulaşmıştı

Cardano, ağı bir DeFi ekosistemine çevirecek güncellemelerden biri olan Mary güncellemesini geçtiğimiz haftalarda başarıyla gerçekleştirmişti. Güncelleme, kullanıcılara ağda yerel varlık oluşturmalarına ve NFT’ler yaratabilmelerine olanak tanıdı. Ağda şimdiye kadar oluşturulan varlık sayısı ise 784’e ulaştı. 

Mary güncellemesi, projenin yer aldığı Goguen döneminin ikinci aşamasını oluşturuyor. Goguen’ın üçüncü aşaması ise ağa akıllı kontratları getirecek. Goguen’ın ardından, ağa ölçekleme becerileri sunacak olan Basho dönemi başlayacak ve son olarak da yönetim konusunda geliştirmeler sağlayacak Voltaire dönemine geçecek. 

%14 Değer Kaybetti

Cardano (ADA) fiyatı, Mary güncellemesinin ardından hızla düşmeyi başladı. Güncelleme öncesi 1.48 dolar ile üç yılın ardından yeni bir zirveye ulaşan ADA, şimdi bu zirvenin %28 oranında geridesinde yer alıyor. 

ADA, son 14 günde %14.5 değer kaybetti. Son 24 saatte %2 oranında değer kaybeden Cardano, yayın saati itibariyle 1.07 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner