Yükleniyor...

Atari, Metaverse Projesine NFT’leri Dahil Edecek

Dünyaca ünlü oyun firması Atari, Bondy aracılığıyla oyun ve müzik ile ilgili kripto koleksiyonlarını tanıtmak için düğmeye bastı.

atari

Dünyaca ünlü oyun firması Atari, Bondy aracılığıyla oyun ve müzik ile ilgili kripto koleksiyonlarını tanıtmak için düğmeye bastı. Atari tarafından yapılan basın açıklamasına göre, yeni oyun platformu Atari Metaverse için yeni NFT token’lar üzerinde çalışmalar yürütülüyor.

Atari’nin çalışmaları, daha önce PolkaPets NFT serisini ve anime teması taşıyan Bondly Collectible Card Came’i yaratan bir NFT firması olan Bondly Finance aracılığı ile yürütülüyor.

Üretilecek olan bu NFT’ler, Atari’nin yeni projesi olan Metaverse’in önemli bir parçası olacak. Bondly Finance’in CEO’su Brandon Smith’e göre, içerik üreticiler Atari Metaverse’de NFT’ler basabilecekler.

Kullanıcılar, üretilecek olan bu NFT’leri, Atari tokenını (ATRI) VE Bondly tokenı (BONDLY) ve birkaç önemli kripto para birimi ile satın alma şansına sahip olacaklar.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner