Yükleniyor...

Cardano Kurucusu Hoskinson, ADA Yakmayı Yiyecek Çalmakla Karşılaştırdı

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, kripto para yakmanın yiyecek çalmak veya birinin eşiyle beraber olmakla eşdeğer olduğuna inanıyor

hoskinson

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, kripto para yakmanın yiyecek çalmak veya birinin eşiyle beraber olmakla eşdeğer olduğuna inanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Hoskinson, önceki gün düzenlediği AMA oturumunda kıtlık uğruna Cardano’nun arzının bir kısmını yok etme fikrinden bahsetti. Hoskinson lafı uzatmadan, bu teklifi sunan kişinin bu düşüncesinin “açgözlülüğü ve aptallığından” kaynaklandığını ifade etti:

“Bize biraz ekstra para kazanabilmeniz ve sonra ADA’yı satabilmeniz için başkalarının parasını yok etmemiz gerektiğini söylemenden çok memnunuz.”

Hoskinson, kripto para yakmayı bir süpermarketten yiyecek çalmaya, diğer insanların arabalarından benzin almaya veya birinin eşine el koymaya benzetti.

Cardano’nun Arzı Eleştirilere Neden Oluyor

Cardano‘nun maksimum 45 milyar ADA arzı var. Bu arzın yüksek oluşu da eleştirilerin hedefi olmasına neden oluyor. Karşılaştırma yapılabilmesi adına, Bitcoin‘in arzının 21 milyon token olduğunu söyleyebiliriz.

U.Today tarafından bildirildiği üzere, Hoskinson kısa süre önce herkesin kendi ADA token’larını harcanamaz bir adrese göndererek imha etmesine izin verecek olan “Proof of Burn” mekanizmasını tanıttı.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x