Yükleniyor...

Cardano Kurucusundan Michael Saylor’a Sert Yanıt

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, Michael Saylor'ın ADA ile ilgili açıklamalarına tepki gösterdi.

hoskinson

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, Michael Saylor’ın ADA ile ilgili açıklamalarına tepki gösterdi.

Monglia’nın AMA (Ask Me Anything) etkinliğine katılan Hoskinson, Michael Saylor’ın ADA’yı bir menkul kıymet olarak nitelendirmesine yanıt verdi.

Hoskinson, Michael Saylor’u Tona Vayes ile karşılaştırdı. Vays, Bitcoin dışında tüm kriptoları dolandırıcılık olarak isimlendiren birisiydi. Şimdi de Michael Saylor’ın Vayes’in yerini aldığını düşünüyor.

Cardano kurucusu, Cardano’nun Bitcoin’den çok daha merkeziyetsiz bir yapıya sahip olduğunu vurgulayarak, yalnızca değer deposu olarak işlev gören Bitcoin’e kıyasla birçok faydaya sahip olduğunu belirtti. İnsanların ADA’yı yalnızca spekülasyon için değil, Cardano tabanlı çeşitli ürünler ve hizmetlerden faydalanmak için satın aldığının da altını çizdi.

Hoskinson ek olarak, Bitcoin’in Saylor’ın beklediği gibi çalışmadığı takdirde iflas edeceği konusunda uyardı.

Hoskinson, Saylor ile ADA’yı tartışmanın herhangi bir fayda getirmeyeceğini söylerken, Saylor’ın da içinde bulunduğu Bitcoin maksimalistleri için sert ifadeler kullandı:

“İlişki kurması en zor, toksik ve işe yaramaz insanlar”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner