Yükleniyor...

Cardano tabanlı projede yanlış anlaşılma iadeleri başlayacak

Cardano ekosisteminde yer alan MuesliSwap, müşterilerinin maruz kaldığı yüksek kayma toleransı kayıplarını iade edeceğini duyurdu.

muesliswap cardano

Cardano ekosisteminde yer alan MuesliSwap, müşterilerinin maruz kaldığı yüksek kayma toleransı kayıplarını iade edeceğini duyurdu.

Cardano tabanlı bir merkeziyetsiz borsa olan MuesliSwap, platformundaki kayma toleransı nedeniyle birçok müşterisinin mağduriyetiyle karşı karşıya kaldı. Proje ekibi, ortada bir yanlış anlaşılmanın yer aldığını ve burada ekibin de yeterli bilgilendirmeyi yapamadığını açıkladı.

MuesliSwap geliştirici ekibi, yanlış anlaşılma üzerine gerçekleşen platformdaki kayma mağduriyetlerini irdelediklerini aktardı. Ekip ayrıca, müşterilerine kayıplarını iade edeceklerini belirtti.

Cardano tabanlı MuesliSwap, müşteri iadelerini açıkladı

Cardano ağında hizmet veren MuesliSwap, yanlış anlaşılma sonucu ortaya çıkan müşteri kayıplarını çözmeyi planlıyor. Proje ekibi, kayıpların iadesinin yapılacağını aktardı.

muesliswap

Merkeziyetsiz borsalardaki kayma toleransı, mevcut likidite gibi faktörlerden ortaya çıkan fiyat dalgalanması anlamını taşıyor. MuesliSwap kullanıcıları, elle ayarladıkları kayma toleransı nedeniyle yüksek işlem ücretleri ödemek zorunda kaldılar. Platformun yapısından kaynaklandığı söylenen bu duruma, proje ekibinin yanıtı gecikmedi. Ekip, müşterilerine kayma toleransı konusunda yeterli netliği sağlamadıklarını itiraf etti.

MuesliSwap ekibi, son bir yılda yüksek kayma toleransı ile karşılaşan müşterilerinin kayıplarının iade edileceğini ve mağduriyetlerin çözülmeye çalışılacağını aktardı. Ekip, geri iade sürecinin 3 ila 4 hafta arasında sürebileceğini ifade etti.

MuesliSwap geliştirici ekibi, Cardano ekosisteminin güvenini ve merkeziyetsizliği korumaya devam edeceklerinin sinyalini verdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner