Yükleniyor...

Cardano’dan (ADA) Yeni Bir Kilometre Taşı

Cardano (ADA) son zamanlarda, kripto para piyasasında en istikrarlı ağlardan biri olarak öne çıkıyor.

cardanodan ada yeni bir kilometre tasi

Cardano (ADA) son zamanlarda, kripto para piyasasında en istikrarlı ağlardan biri olarak öne çıkıyor.

Son zamanlarda kripto para piyasasındaki düşüş tüm yatırımcıları etkiledi. Diğer yandan Cardano (ADA) ise yeni bir kilometre taşına ulaştı. Zaman zaman kesintilerle gündeme gelen ağların aksine Cardano, çalışma süresinde önemli bir dönüm noktasını geride bıraktı.

Cardano (ADA) 1.760 Gündür Kesintisiz Çalışıyor

Cardano blokzincir ağı, uzmanların açıklamalarına göre, çok fazla yoğunluk olmasına rağmen, 1.760 gündür yani yaklaşık 5 yıldır kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl bahsi geçen bu ağ kendi akıllı sözleşme teknolojisini piyasaya sürmüştü.

Cardano ağındaki bu sorunsuz performans, Cardano’nun en aktif geliştirilmiş zincirlerden biri olmasıyla doğrudan ilişkili diyebiliriz. Proje için GitHub taahhütlerinin sayısı haziran ayında 350’ye ulaşmıştı.

Önümüzdeki zamanda, Cardano blokzincirindeki yeni çözümlerin ve uygulamaların sayısında bir artış görülmesi de kuvvetle muhtemel. Cardano ağındaki mevcut uygulama sayısı düşük diyebiliriz. Buna rağmen Cardano, Solana ve Ethereum gibi rakiplerine kıyasla, nispeten daha kısa sürelerde güncelleme alıyor.

CoinGecko’nun verilerine göre Cardano (ADA), son 24 saatte yüzde 9.0 değer kazandı. Haberin yazımı itibariyle 0,525396 dolardan işlem gören ADA, son 7 günde ise yüzde 15 oranında yükseldi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner