Yükleniyor...

Ethereum Balinaları Shiba Inu’da (SHIB) Israrcı

Shiba Inu (SHIB), en iyi 1000 Ethereum balinası arasında en çok kullanılan akıllı sözleşmelerden biri haline geldi.

SHIBA INU (SHIB)

Shiba Inu (SHIB), en iyi 1000 Ethereum balinası arasında en çok kullanılan akıllı sözleşmelerden biri haline geldi. WhaleStats’ın verilerine göre, Ethereum balinaları SHIB ile ilgili geri adım atmıyor ve cüzdanlarında tutmaya devam ediyor.

Ethereum Balinaları Cüzdanlarında Shiba Inu (SHIB) Tutuyor

Büyük Ethereum sahiplerinin hareketlerini yakından takip eden WhaleStats, Shiba Inu ekosisteminin en popüler tokenı olan SHIB‘in 1.000 ETH balinası arasında en çok kullanılan akıllı sözleşmelerden biri haline geldiğini duyurdu.

Ayrıca SHIB, Ethereum hariç en büyük 100 cüzdandaki konumunu da koruyor. SHIB, Ethereum balinalarının toplam portföyünde yüzde 17.9’luk bir paya sahip. Bu da yaklaşık 404.7 milyon dolar yani 45,4 trilyon SHIB demek.

İlk 100 balinanın ortalama bakiyesine baktığımızda 3,1 trilyon SHIB görüyoruz. Bunun da değeri yaklaşık 36,6 milyon dolar.

SHIBA INU (SHIB)

SHIB, bazı işletmeler tarafından ödeme aracı olarak aktif olarak kullanılıyor. Ayrıca bu işletmelerin sayısı da giderek artıyor. Bu da tabii ki meme kripto para biriminin benimsenmesinde önemli bir paya sahip.

Bilindiği kadarıyla şimdilerde Marvel’ın ortakları da Shiba Inu’nun metaverse’ü için çalışmalara devam ediyor.

Son olarak SHIB’deki duruma bakacak olursak,

CoinGecko’nun verilerine göre Shiba Inu (SHIB), son 24 saatte yüzde 1.7 değer kazandı. Haberin yazımı itibariyle 0,000011763384 dolardan işlem gören Shiba Inu (SHIB), son 7 günde ise yüzde 6.8 oranında yükseldi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner