Yükleniyor...

Carolina Hurricanes, Shiba Inu’yu (SHIB) Kabul Edecek

Profesyonel buz hokeyi takımı Carolina Hurricanes, BitPay üzerinden yapılan Shiba Inu (SHIB) ödemelerini kabul edecek.

carolina

Profesyonel buz hokeyi takımı Carolina Hurricanes, BitPay üzerinden yapılan Shiba Inu (SHIB) ödemelerini kabul edecek.

BitPay, bu ayın başlarında ünlü meme token için destek ekledi ve benimsenmesi için önemli bir adım atmış oldu. Platform SHIB haricinde Bitcoin (BTC), Dogecoin (DOGE), Bitcoin Cash (BCH), Wrapp Bitcoin, Ethereum (ETH) ve çeşitli stablecoin’leri de destekliyor.

Carolina Hurricanes genel müdürü Don Waddell, Canes taraftarlarının alışveriş deneyimlerini iyileştirmek ve kripto topluluğunun bir parçası haline getirmek için kripto ödemelerinin eklendiğini söyledi:

“BitpPay ile ortaklık kurarak, hızla büyüyen kripto para piyasasında varlık gösterebiliyor ve taraftarlarımıza daha fazla ödeme esnekliği sağlayabiliyoruz”

Hurricanes, şu anda NHL’in 2021-2022 sezonunun en iyi performans gösteren ikinci takımı konumunda.

Shiba Inu Benimsenmeye Devam Ediyor

Dogecoin katili olarak da anılan SHIB benimsenmesi her geçen gün artıyor. Kısa bir süre önce teknoloji e-mağazası Newegg, bu ayın başında SHIB’i ödeme seçeneği olarak kabul etti.

Dünya çapında iki milyondan fazla otelle iş birliği yapan seyahat şirketi Travala, müşterilerinin SHIB ile ödeme yapmasına olanak tanıdı.

Sinema devi AMC de 2022 yılı başında SHIB kabul edeceğini açıkladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner