Yükleniyor...

Casper Network (CSPR) Neden Yükseliyor? 17 Ekim 2022

Son 24 saat içinde CoinGecko verilerine göre yazı yazıldığı an itibariyle yüzde 11,2 yükselen Casper Network (CSPR) anlık olarak 0,048 dolardan işlem görüyor.

Casper Network CSPR Neden Yukseliyor 17 Ekim 2022

Son 24 saat içinde CoinGecko verilerine göre yazı yazıldığı an itibariyle yüzde 11,2 yükselen Casper Network (CSPR) anlık olarak 0,048 dolardan işlem görüyor. Casper Network’teki yükselişin sebebi ne? CSPR neden yükseliyor?

Bu yazımızda Casper Network (CSPR) neden yükseliyor onu derledik. Casper Network neden yükseliyor? Yükselişteki sebepler neler? Gelin beraber bu soruların yanıtlarını bulalım.

CSPR Neden Yükseliyor?

Caper Network Ethereum, Polkadot, Cardano ve Solana gibi popüler Layer-1 ağlarıyla rekabet etmeyi amaçlayan bir Blockchain projesidir. San Diego Üniversitesi’ndeki bir bilgisayar bilimcilerince oluşan bir topluluk tarafından geliştiriliyor. Projenin geliştiricilerinden Daniel Kane, Andreas Fackler, Adam Gagol ve Damian Straszak’tır.

Casper Network, birkaç merkezi ve merkeziyetsiz değişim ürünü oluşturmak için kullanılır. CSPR ise Casper Network’ün yerel token’ıdır. Yönetişim ve ekosistem ödemelerini güçlendirmek amacıyla kullanılır. Casper Network cephesinde uzun vadede umut veren gelişmelerden biri Siemens ile ortaklık kurması.

Bütün bunların yanında kısa vadedeki yükselişin sebebi olarak gösterebileceğimiz haberler ise Casper Network’ün Twitter hesabından geliyor.

Casper Network’ün ana hesabından paylaşılan gönderi ağın Web2’den Web3’e taşınmasını özetliyor. Bu geliştirmeler sonucunda gelecek olan Casper2.0’ın ise 2023’ün başlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor. CSPR neden yükseliyor diye CSPR grafiğine beraber bakalım.

cspr grafik

CSPR’nin grafiğine baktığımız zaman ise 0,4 dolar seviyesinin fiyat bölgesine en yakın deskek olduğunu söylemek mümkün. Öte yandan 0,56 dolar bandının ise direnç görevi görebileceği muhtemel. Ürün momentumunu korursa bu bölgeyi ilerleyen günlerde test edebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner