Yükleniyor...

Binance, Üçüncü LUNC Yakımını Gerçekleştirdi

Kripto para borsası Binance, daha önce duyurduğu LUNC yakım mekanizmasının üçüncü haftasını da tamamladı.

Binance Ucuncu LUNC Yakimini Gerceklestirdi

Kripto para borsası Binance, daha önce duyurduğu LUNC yakım mekanizmasının üçüncü haftasını da tamamladı.

Terra kriziyle birlikte çöküş yaşayan ve piyasaları da dibe çeken Luna, Terra Classic (LUNC) olarak yeniden yapılanmıştı. Popüler kripto para birimini tekrar eski günlerine getirmek isteyen topluluk, çeşitli çalışmalar yürütüyor. Bunlardan en çok ilgi göreni Binance borsasının başlattığı haftalık yakım mekanizması oldu.

Binance Haftalık LUNC Yakımını Sürdürüyor

Popüler kripto projesi, Terra Rebels‘in de desteğiyle yeniden yapılanmaya girdi. Topluluğun ve yatırımcıların en çok talep ettiği konu olan dolaşım arzına, yakım yaparak çare aranıyor. Proje topluluk ekibi, özellikle ekosistemi geliştirerek arzın üçte birinden kurtulmak istiyor.

Binance yakım mekanizmasının üçüncü haftasında, yaklaşık 2.5 milyar adetlik LUNC token’i sonsuzluğa gönderdi. Sosyal medyada kısa sürede gündem olan yakım işleminin değeri yaklaşık 659 bin dolar oldu.

Geçtiğimiz günlerde Binance CEO’su Changpeng Zhao, popüler token için yeni bir yöntem önermişti. Topluluğun tartıştığı yönteme göre, yakım mekanizmasının oranları kısılacak ve böylelikle kalan para ekosisteme harcanabilecek. Ancak bu fikir ile ilgili henüz net bir açıklama yapılmadı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner