Yükleniyor...

Derin Likidite Ağı WOO Network, WOOTR ile Türkiye’de

WOOTR, WOO Network’ün globalde kullanıcılarına sağladığı iş modeli olan 0 komisyon ücreti ile işlem avantajını Türkiye’deki kripto para ekosistemi ile tanıştırdı.

woo network

WOOTR, WOO Network’ün globalde kullanıcılarına sağladığı iş modeli olan 0 komisyon ücreti ile işlem avantajını Türkiye’deki kripto para ekosistemi ile tanıştırdı.

Jack Tan ve Mark Pimentel tarafından kurulan WOO Network, küresel borsalarda günde 5 milyar doların üzerinde işlem hacmi sağlayan, kripto para piyasasındaki büyük firmalardan Kronos Research tarafından 2019 yılında kurulmuştur. WOO Network, trader’lara, borsalara, kurumlara ve DeFi platformlarına geniş hacimli likiditeye kolay erişim imkânını 0 komisyon fırsatı ile sağlayan derin bir likidite ağıdır.

WOO Network çatısı altında;

  • 0 komisyon ücreti ve derin likidite ile spot, türev piyasalarında trade deneyimi elde edebileceğiniz kripto para borsası WOO X,
  • Doğrudan Türk Lirası yatırıp çekebileceğiniz, sunucuları Türkiye’de bulunan kripto para borsası WOOTR;
  • WOO X ve WOOTR’nin kendine ait token’ı olan WOO Token,
  • Merkeziyetsiz finans protokolü WOOFİ ve merkeziyetsiz yönetişim organı WOO DAO yer alıyor.

WOO Network Türkiye: WOOTR

woonetwork 2

WOO Network, merkezi kripto para alım/satım platformu WOOTR’yi Temmuz 2022 itibarıyla hizmete sunmuştur. WOOTR, WOO Network’ün globalde kullanıcılarına sağladığı iş modeli olan “0 komisyon ücreti” ile işlem avantajını Türkiye’deki kripto para ekosistemi ile tanıştırmıştır. 

Siz de “0 komisyon” derin likidite ve kişiselleştirilebilir arayüzlerle ayrıcalıklı bir kripto para alım / satım deneyimi yaşamak için WOOTR‘yi ziyaret edebilirsiniz.

WOOTR, Müşterilerinin Varlıklarını ve Bilgilerini Türkiye’de Saklıyor

WOOTR, şirket sunucularını Türkiye’de kurarak, Türkiye’deki kripto para borsaları arasında şirket müşterilerinin kişisel verilerini ve varlıklarını koruma sorumluluklarını yerine getiren ilk yabancı kripto para platformu oldu. WOOTR, şirket sunucularının Türkiye’de olması sayesinde müşterilerinin işlemlerini daha hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

WOO Network Kullanıcılarına Nasıl “0 Komisyon Ücreti” Sağlar?

WOO X ve WOOTR yüksek frekanslı trade (HFT) şirketi Kronos Research tarafından inkübe edilmiş kripto para alım/satım platformlarıdır.

WOO Network Kronos Research ile Payment for Order Flow (İşlem Akış Modeli) iş modeli ile çalışır. Kronos Research piyasa yapıcı olarak kripto para piyasasındaki günlük işlem hacminin büyük bir kısmını gerçekleştirmektedir. Kronos Research’e piyasa yapıcılığı işlemlerini gerçekleştirebilmek için gerekli likiditeyi WOO Network sağlar. Kronos Research piyasa yapıcılığından elde ettiği gelirin bir kısmını, WOO Network’e gelir paylaşımı olarak aktarır. Kronos Research’e sağladığı likidite ile ana gelirini elde eden WOO Network, sahip olduğu WOO X ve WOOTR borsalarında kullanıcılarına 0 komisyonla alım/satım işlemi yapma imkanı sunuyor.

woo network 3

WOOTR kullanıcıları 1800 WOO Token’ı “WOO Kilitleme” ekranı üzerinde kilitleyerek, WOO X kullanıcıları ise 1800 WOO Token stake ederek tüm işlem çiftlerinde piyasa yapıcı ve piyasa alıcı emirlerde “0 komisyon ücreti” ile alım satım işlemi gerçekleştirebilirler. 1800’den daha fazla WOO Token’ın kilitlenmesi veya stake edilmesi durumunda ise alıcı işlemlerde negatif komisyon ücreti dahi uygulanabilmektedir. WOOTR kilitleme programı ve komisyon oranları:

woo network 4

WOO Token 

WOO Network kripto para borsalarına (WOO X ve WOOTR) ait borsa token’idir. WOO Token’in arzı 3 milyar adet ile sınırlıdır. 

Detaylar: https://www.coingecko.com/tr/coins/woo-network 

WOO Token, WOO Network’ün CeFi ve DeFi ürün ve hizmetlerine çeşitli stake, indirim, verim ve yönetişim araçları sağlamaktadır.  Her ay WOO Network’ün hizmetlerinden elde edilen gelirin yüzde 50’si, serbest piyasada WOO Token alınmak üzere kullanılır. Alınan WOO Token “burn” yani yakma mekanizmasına alınarak yakılmaktadır. Bu burn mekanizması ile, WOO Token arzının deflasyonist olması yani arzının azalması sağlanmaktadır. 

Sosyal Medya

Twitter

Telegram

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner