Yükleniyor...

Ceek VR (CEEK) Coin Nedir? Nasıl Alınır? Ceek Yorum

CEEK VR, müzik sanatçılarını, sporcuları ve diğer dijital yaratıcıları doğrudan hayranlarına bağlayan bir Metaverse projesidir.

ceek

CEEK VR, müzik sanatçılarını, sporcuları ve diğer dijital yaratıcıları doğrudan hayranlarına bağlayan bir Metaverse projesidir.

Dünyanın en iyi sanatçılarıyla iş birliği yaparak, sanal gerçeklik dünyasındaki kullanıcıları ve sanatçıları lisans altında bir araya getiriyor. CEEK VR coin nedir, nasıl çalışır, nasıl alınır vs hakkında detaylı bilgiler içeriğin devamındadır.

Ceek VR (CEEK) Coin Nedir?

CEEK, müzisyenlerin müzikleri etrafında sanal dünyalar yaratmaları için tokenize edilmiş bir bileşeni keşfetmek için yakın zamanda 2018 ICO’da 22K ETH yükselten AR/VR kulaklıkları oluşturmaya odaklanan bir şirkettir.

Amazon, Target ve Best Buy’da satılan 50.000’den fazla kulaklıkla CEEK, tüm kullanıcılarını, kullanıcıların çok çeşitli deneyimlere ve samimi müzik performanslarına erişebilecekleri bir “Entertainment Metaverse”e bağlamayı hedefliyor.

Bu meta veri deposu, yalnızca görüntülemeden daha fazlasını hedefledikleri için deneyimlere vurgu yaparak, her türlü harika VR deneyimine bir ağ geçidi görevi görür.

Sanatçılar, bir VR deneyiminin farklı bileşenleri için hayranlarla değiş tokuş edilebilecek özel deneyimleri ve nane paralarını esasen belirtebilecekler. Bu, tek bir albümün veya şarkının akışına adanmış ve tasarlanmış özel bir sanal gerçeklik dünyasından veya ön sıradaki koltuklardan “canlı” bir performansa kadar her şey olabilir.

Ayrıca CEEK, eğlence ve iş ortaklarının izleyicileri için markalı içerik oluşturmasına yardımcı olmak için ülke genelinde VR/AR stüdyoları kurmayı planlıyor. Sayısız eğlence ve medya endüstrisi, VR’ye girmenin yollarını araştırıyor ve bu, esasen bunun gerçekleşmesine yardımcı olacak başka bir köprü olacaktır.

Projenin daha ilginç bileşenlerinden biri, CEEK ortaklarının ve eğlencelerinin çeşitli izleyiciler ve CEEK kullanıcıları için markalı içerik oluşturmasına yardımcı olmak için ülkenin her yerinde VR/AR stüdyoları inşa etme planlarını içeriyor.

ceek vr
Ceek VR

Ceek VR (CEEK) Coin Nasıl Çalışır?

Kendisini video ve müzik yayıncılığının geleceği olarak gören CEEK VR, patentli bir VR setine sahip. Şu anda dünya çapında satılan bu set, yayıncıların ve sanatçıların sanal bir etkinlik akış platformu kullanarak performans göstermelerine ve para kazanmalarına olanak tanıyor.

Diğer bir deyişle, sanatçılara, şarkıcılara ve yayıncılara, hayranları ve izleyicileri veya dinleyicileri ile doğrudan etkileşim kurma şansı sunan CEEK VR, tüm kategorilerdeki içerik üreticilerine gelecekteki kazanç ve performans görüntüleme sistemini sunuyor.

CEEK Token, CEEK VR projesi ve ekosisteminin yerel token birimidir. Binance Akıllı Zincir (BSC) altyapısında yer alan CEEK Token, CEEK VR platformunda tüm alım, satım ve benzeri işlemlerde kullanılacak bir kripto varlıktır.

CEEK Ekibi

CEEK’in CEO’su Mary Spio, Boeing Digital Cinema’da eski ABD Uydu İletişimi Başkanı olarak deneyime sahiptir ve daha önce Coca-Cola, Clear Chanel ve Microsoft XBOX gibi müşterilere hizmet veren bir mobil/çevrimiçi video platformu kurmuştur. Ayrıca Oculus VR for Good (Facebook) ve Amazon Launchpad’in danışma kurullarında yer almaktadır.

CEEK Ortaklıkları

Katy Perry 2018’de CEEK, hem takım eğitimi hem de diğer promosyonlar için Kings Guard ve Orlando Magic Gaming adlı NBA 2k League (eSports) franchise’larıyla ortaklıklar duyurdu.

CEEK ayrıca, CEEK madeni paralarının ana akım kullanımına yardımcı olacak Bancor ile tamamen entegredir.

CEEK, Ethereum Kurucu Ortağı Anthony Di Iorio’nun Jaxx’i ile entegre olmayı planlıyor.

Şirket ayrıca, sürükleyici sanal gösteri deneyimleri oluşturmaya yardımcı olmak için U2, Katy Perry ve Lady Gaga gibi sanatçılarla da ortaklık yapıyor.

CEEK platformu, CEEK üzerindeki akıllı sözleşmelerin dış veri beslemeleri aracılığıyla harici varlıklarla bağlantı kurmasına izin veren blok zinciri tabanlı bir ara katman yazılımı kullanmayı planlıyor. CEEK kullanıcıları, sanal dünya ödemelerini gerçek dünya ödemeleriyle birleştiren verimli bir ödeme çerçevesi aracılığıyla akıllı sözleşmeler kullanarak “zincir üstü” üyelikler gibi şeyler satın alabilecekler.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner