Yükleniyor...

CEEK, Yeni Borsa Listelenmesini Duyurdu

Popüler metaverse projesi CEEK, kripto para borsası OKX tarafından listelendiğini topluluğuna duyurdu.

CEEK Yeni Borsa Listelenmesini Duyurdu

Popüler metaverse projesi CEEK, kripto para borsası OKX tarafından listelendiğini topluluğuna duyurdu.

Kripto ayı piyasası sürerken, projeler geliştirme ve genişleme çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Trend, ayıda proje inşası ve boğada bu inşanın karşılığının alınması olarak tabir ediliyor. Bazı kripto para projeleri iflas, davalar ve çöküşler ile tarihin tozlu sayfalarına karışıyor. Ancak, sektöründe öne çıkan projeler boğa için güçleniyor. Bu projelerden biri olan CEEK, borsa listelenmesini duyurdu.

CEEK, OKX Borsasında

Metaverse alanında yaptığı çalışmalarla öne çıkan CEEK, geleceğini şekillendirmeye devam ediyor. Kripto para yatırımcılarının yoğun ilgi gösterdiği proje, son olarak OKX borsasında listelendi. Yatırma işlemlerini aktif hale getiren borsa, alım satım işlemlerini 31 Ekim‘de başlatacak.

OKX tarafından yapılan açıklamaya göre, CEEK için yatırma işlemleri aktif hale getirildi. OKX listeleme duyurusunda, tüm eğlence sevenlere seslendi. Popüler kripto para borsası, metaverse yatırımcılarının eğlenceli projeyle buluşacağını belirtti. Metaverse platformu ise listelenmeyi, heyecanlı bir haber olarak duyurdu.

Metaverse projesi, geçtiğimiz dönemde Meta şirketi ile yaptığı ortaklık ile ön plana çıkmıştı. Yatırımcıların beklentilerinden bir diğeri de Binance tarafından listelenmek oldu. Ancak işlem hacmine göre en büyük kripto para borsası olan Binance, henüz böyle bir duyuruda bulunmadı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner