Yükleniyor...

Celestia (TIA) çılgınlığına darbe: Satış baskısı artıyor!

Airdrop trendi eşliğinde piyasayı kasıp kavuran Celestia (TIA) piyasanın gidişatına yenik düşerek keskin bir düşüş yaşadı.

MicroStrategy MSTR düşüş hisse

Airdrop trendi eşliğinde piyasayı kasıp kavuran Celestia (TIA) piyasanın gidişatına yenik düşerek keskin bir düşüş yaşadı.

Stakerlarını çeşitli airdroplar ile ödüllendirerek son haftalara damga vuran Celestia (TIA) şu an için rotasını aşağı çevirmiş durumda. BTC‘nin negatif fiyatlamasıyla birlikte sarsılan popüler coin’de nabızlar tutuldu. Son 24 saatteki düşüşüyle “En Çok Yükselenler” listesinde üçüncü sıraya oturan TIA bulunduğu destek seviyesini koruyamadığı takdirde daha büyük düşüşler ile karşı karşıya kalabilir.

Ekran Resmi 2024 01 23 10.44.23

Airdrop fursayı bile kurtaramayabilir!

Önemli projelerin TIA stakerlarına airdrop atmasıyla beraber inanılmaz bir fiyat hareketlerine imza atan TIA bir süredir bu ivmeyi koruyamıyor. Genel olarak BTC’deki aşağı yönlü fiyatlamadan dolayı gücünü kaybeden TIA’da teknik taraf için çanlar çalıyor.

Dört saatlik zaman dilimine bakıldığında “tamam devam mı?”noktasına gelen popüler coin, yukarı yönlü tepki almadığı sürece sırasıyla 13,1130 – 11,8417 ve 9,3772 dolara kadar düşüş yaşayabilir. Bu süreçte alıcıların yoğun olması beklenebilecek aralık 11,8417 – 11,4482 dolar olacaktır.

BTC’nin 40.000 doların üzerinde gün kapatmaya başlaması, TIA stakerlarına airdropların devam etmesi veya BTC domimansının düşmesi halinde paritede iyileşmeler beklenebilir. Böyle bir senaryoda ilk olarak 17,35 dolara bir hareket takip edilebilir. Daha sonrasında ise yeni ATH için hazırlıklar başlayabilir.

Ekran Resmi 2024 01 23 10.58.44

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner