Yükleniyor...

Celsius CEO’su, Bitcoin’in (BTC) Bu Sene 100.000 Dolara Yükseleceğini Söyledi

Dijital varlık kredisi şirketi Celsius Network CEO'su Alex Mashinsky, Bitcoin'in 2021'in sonunda 100.

btc 2

Dijital varlık kredisi şirketi Celsius Network CEO’su Alex Mashinsky, Bitcoin’in 2021’in sonunda 100.000 dolara ulaşacağını öngörürken, yatırımcıları kripto para birimini bir ödeme formu olarak kullanmaktan caydırmak istedi.

Kitco News ile yaptığı röportajda konuşan Mashinsky, Bitcoin’in daha fazla büyüme potansiyeli ile her yıl değer kazanan bir değer deposu olduğunu doğruladı. Mashinsky, şüpheciliğini dile getirmesine rağmen, Bitcoin’in aynı zamanda bir ödeme şekli olarak büyüdüğünü de belirtti.

Mashibsky, kripto para birimi alanının Bitcoin’in yukarı doğru büyümesi için potansiyel itici güçlere sahip olduğuna dikkat çekti. Coinbase’in halka açılması gibi olayları temel itici güçlerden biri olarak gösterdi. Mashinksy, Bitcoin fiyatının istikrar kazandığını ve yıl sonuna kadar potansiyel olarak yaklaşık 100.000 dolara yükseleceğini kaydetti.

“Coinbase önümüzdeki hafta halka açılacak. Haberi duyduklarında milyonlarca insan bununla ilgilenecek. Sanırım biraz ara verdik. 160.000 dolara kadar gideceğimizi ancak yılı 100.000 doların altında veya 90.000 dolar ile 100.000 dolar arasında bitirdiğimizi gördüğümü söylemiştim. Bu yüzden hala birçok avantaj var, ancak Bitcoin’in daha yüksek seviyelere çıkacağını görüyorum.”

Mashninsky’ye göre Elon Musk, Tesla’nın CEO’su olarak daha fazla kontrole sahip ve Bitcoin almaya karar verebilir. Bitcoin’deki mevcut kurumsal yatırımcıların izole vakalar olarak kaldığını söyleyen Mashninsky, diğer şirketlerin yönetim kurullarının CEO’ların Bitcoin’e yatırım yapmasına kolayca izin veremeyeceğini savunuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner