Yükleniyor...

Celsius CEO’su Büyük Yıl Sonu Bitcoin (BTC) Fiyat Hedefinde Israrcı

Kripto para kredi platformu Celsius'un CEO'su Alex Mashinsky, yıl sonu Bitcoin fiyat hedefinde ısrarcı.

celsius ceosu buyuk yil sonu bitcoin btc fiyat hedefinde israrci

Kripto para kredi platformu Celsius’un CEO’su Alex Mashinsky, yıl sonu Bitcoin fiyat hedefinde ısrarcı. 

Yahoo Finance ile gerçekleştirdiği yeni bir röportajda Mashinsky, Bitcoin’in ana amacını spesifik bir faydadan ziyade bir değer deposu olarak gördüğünü söyledi:

“[Bitcoin’in] ana amacı bir değer deposu, doğru. İstisnai bir ödeme şekli değildir. Bence dolar tam tersi. İstisnai bir ödeme şeklidir ancak çok iyi bir değer saklama aracı değildir. Bu amaca daha iyi hizmet eden birçok kripto para birimi veya dijital varlık olduğunu düşünüyorum, çoğunlukla stablecoin’ler ve diğer dijital varlık türleri. Bu yüzden, bu bozulmamış varlığı alıp pencereleri silmek veya başka bir şey için kullanabileceğimiz düşünmüyorum. Bitcoin bir değer deposu olma konusunda çok iyi ve onu bunun için kullanmalısınız.”

Celsius CEO’su, BTC’nin mevcut fiyatlarının çok üzerinde olmayan belirli bir aralığı kırdığında, lider kripto para birimin tüm zamanların en yüksek seviyelerine kadar herhangi bir zorlu dirençle karşılaşmayacağını söylüyor. Mashinsky, BTC’nin yıl sonuna kadar 38.300 dolarlık mevcut fiyata göre %265’lik bir ralli yaşayarak 140.000 doların üzerine çıkacağını düşünüyor:

“Bence burada 40.000 ila 45.000 dolar seviyelerinde bir miktar dirençle karşılaşacağız. Bunun üzerinde ise çok fazla direnç yok. Bu yüzden burada konsolide olup, yeni zirvelere çıkacağımızı düşünüyorum. Bu yıl Bitcoin’i 140.000 ila 160.000 dolar arasında bir yerde göreceğimize dair tahminimin arkasındayım.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner