Yükleniyor...

Charles Hoskinson, Kripto Para Endüstrisine Zarar Verebilecek Tasarı Değişikliğine Karşı Çözüm Önerdi

Cardano'nun kurucusu Charles Hoskinson, tüm blockchain platformlarını ve tüm kripto para birimlerinin hayranlarını yeni kripto vergilendirme değişikliğine karşı birlikte durmaya çağırdı.

hoskinson

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, tüm blockchain platformlarını ve tüm kripto para birimlerinin hayranlarını yeni kripto vergilendirme değişikliğine karşı birlikte durmaya çağırdı.

Yakın tarihli bir videoda, Cardano ve IOHK’nın kurucusu Charles Hoskinson, ABD kripto para topluluğuna, Senatör Portman ve diğer birkaç kişi tarafından sunulan kripto para vergilendirmesini şimdi olduğundan çok daha zor hale getiren değişiklikle ilgili olarak hitap etti.

Hoskinson, bu değişikliğin Cumartesi günü yapılacak oylamada kabul edilmesini engelleyebilecek birkaç basit adım önerdi. Önerdiği bazı çözümler, kripto yanlısı ABD Senatörü Cynthia Lummis tarafından Twitter blogunda sunulanlarla aynı. İşte Hoskinson’ın önerdiği şeyler:

Senatörlerle iletişim:

Hoskinson, ABD kripto topluluğunun tüm üyeleri için bir numaralı adımın, senatörlerin ve kongre üyelerinin ofislerini aramak, onlara e-posta göndermek ve onlara mektup göndermek olduğuna inanıyor.

Her üç adımda da kripto para destekçileri, değişiklik geçerse endişelerinin ne olduğunu kongre üyelerine söylemeli. Kripto para topluluğu üyeleri, kripto inovasyonunun ABD’deki ortalama insanların yanı sıra işletmeler için ne kadar önemli olduğunu açıkça belirtmelidir. Hoskinson, senatörler telefon, e-posta ve posta yoluyla gelen bir mesaj tsunamisi görürse, en azından bir şeyler yapılabileceğine inanıyor.

Kripto para yanlısı ve karşıtı politikacıların halka açık listelerini yapmak:

Hoskinson’ın hayati derecede önemli olduğunu düşündüğü ikinci öneri, politikacıların ve milletvekillerinin iki gruba ayrılacağı bir web sitesi oluşturmaktır: kripto para yanlısı ve kripto para karşıtı.

Tüm endüstri bir araya gelmeli ve herkes için daha büyük endişeler karşısında maksimalizmi bir kenara bırakmalıdır. Hoskinson, değişikliğe oy veren yasa koyucuların seçmenlerinin olumsuz sonuçlarıyla yüzleşmelerini ve yanlış seçim yaptıklarını ve eylemlerinin siyasi sonuçlarıyla karşı karşıya kaldıklarını anlamalarını istiyor.

İnsanları eğitmek ve medyanın ilgisini çekmek:

Üçüncü önemli nokta, büyük ve küçük şirketlerden ortalama kripto para meraklılarına kadar herkesin, blog yazarak, tweet atarak ve fazlasıyla kripto para ve değişiklik hakkında mümkün olduğunca çok insanı eğitmesi gerektiğidir. Kendisine, IOHK ve Cardano’ya gelince, Hoskinson medyanın olabildiğince fazla ilgisini çekmek için elinden gelenin en iyisini yapacağını belirtti ve diğer şirketlerden – hatta Blockstream ve ConsenSys gibi Cardano’dan nefret edenlerden – aynı şeyi yapmasını istedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner