Yükleniyor...

Veriler Celsius Eski CEO’sunun Sistemden Para Çektiğini Gösteriyor

İflas eden kripto para kredi platformu Celsius'un kullanıcı hesapları dondurulmuşken veriler, eski CEO Alex Mashinsky'nin sistemden para çektiğini gösteriyor.

Celsius 50 Milyon Dolarlik Kriptoyu Iade Etmek Istiyor

İflas eden kripto para kredi platformu Celsius’un kullanıcı hesapları dondurulmuşken veriler, eski CEO Alex Mashinsky’nin sistemden para çektiğini gösteriyor.

Veriler 27 Eylül’de Celsius CEO’luğundan istifa eden Alex Mashinsky’nin kullanıcılar için para çekme işlemleri askıya alınmışken CEL ve USDC başta olmak üzere yaklaşık bir milyon doları sistemden çektiğini gösteriyor.

Celsius’ta İddiaların Ardı Arkası Kesilmiyor

Elde edilen verilere göre Celsius eski CEO’su Alex Manshinsky’e ait cüzdanlardan UniSwap ve Metamask’a CEL ve USDC olmak üzere yaklaşık bir milyon dolar gönderildi.

celsius cekim

Nansen analitiğe ait on-chain verileri, Mashinsky’e ait cüzdanlara sabit bir CEL token akışını gösteriyor. Aynı şekilde cüzdandan USDC token’ının çıkışı da dikkat çekiyor.

YouTube’ta kripto dolandırıcılıklarını ifşa eden bir Blockchain dedektifi olan Coffezilla, Mashinsky tarafından kontrol edilen ve geçen ay USDC’de yaklaşık 225 bin dolar hareketi gösteren başka bir cüzdan tespit ettiğini iddia ediyor. Bahsi geçen cüzdanın kime ait olduğu Nansen tarafından onaylanmasa da on-chain veriler, onaylanmış bir Maskinsky cüzdanı tarafından finanse edildiğini gösteriyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x